Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért puffadok napi szinten?

Miért puffadok napi szinten?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban kezdődött, és nagyon kellemetlen, mert a munkahelyen egész nap vissza kell tartani, emiatt be is görcsöl a hasam. Nem diétázok, nem változtattam semmit az étkezésemen. Délelőtt nem eszek semmit (tudom ez nem jó, de nincs étvágyam), ebédre általában csak levest szoktam enni, néha egy kis csirkemellet salátával. Délután szintén semmi, vacsorára 2 pirítós vajjal, vagy szendvics. Néha gyümölcs. A gondok ebéd után szoktak kezdődni, kajálás után nem sokkal elkezdek puffadni, és egész délután kínlódok. Este, ha hazaérek, már jobb, kijön, aminek ki kell jönnie. De nem bírom felfogni, hogy mitől van ez, semmi puffasztó ételt nem eszek. Két kérdésem lenne: mi okozhatja ezt, és mit lehet tenni ellene?

2021. dec. 8. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a sör okozza!
2021. dec. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, sört nem iszok. Esténként néha 1-2 pohár vörösbort megiszunk párommal, de nem hinném, hogy ez számít ebből a szempontból.
2021. dec. 8. 08:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát az nem szerintemse.
2021. dec. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Iszonyat keveset eszel, nem vagy anorexiás?
2021. dec. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

A legkézenfekvőbb a laktóz vagy a gluténintolerancia lenne.


Vigyél házi készítésű ennivalót, akkor tudod nézni, hogy mit rajtàl bele.


Amúgy ez sajnos ilyen, nekem is aránylag hirtelen - egy betegség után - lett tarthatatlan az intoleranciám. Sokaknak az oltás is felerősítette, meg a covid is.

2021. dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert nem eszel normálisan. Napi 2 kaja bőven nem elég.
2021. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb már?
2021. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!