Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Paradicsomos húsgombóc lehetet...

Paradicsomos húsgombóc lehetett ami nagyon meghajtott?

Figyelt kérdés
Igazából csak azt ettem ma ebédre, krumplival és némi kenyérrel, rendeltem. Elfogyasztása után két órával rohannom kellett a mosdóba, sajnos nem értem oda időben. (N/24)

2021. dec. 23. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Rendelted? Akkor romlott is lehetett benne valami. Pár éve pizzát hánytam a ház tövébe.

De amúgy... ha nem ettél mást, akkor mi is a kérdés?

2021. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Paradicsom. De lehet, hogy ráadásul nem volt friss.
2021. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

Én is fostam ma délután. Szerinted ez jó alap egy kapcsolathoz?

33/F

2021. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Hú, az sz*r ügy. Mondjuk én a "sajnos nem értem oda időben" megjegyzésedet lehagytam volna. Nem egy megsüvegelendő dolog ez, pláne 24 esztendősen. Még 84 esztendősen sem, 60 évvel később... de akkor már ráfogja az ember arra, hogy elindult a szervezet egy lejtőn. (meg arra, hogy jóval kevesebb van előtte az embernek, mint mögötte.)

Anyukámat - 67 évesen, bélműtétek után - szintén kikészíti a paradicsomos dolog, bármi is az, de érdekes, hogy csak főzve, nyersen nem. Tehát nyers paradicsom az oké (szelve, sózva, só nélkül bárhogy), abba a pillanatba, hogy akár paradicsomos káposzta, akár olasz tésztára szósz lesz belőle, tiltakozik a szervezete.


Tanulság: (amit ma - tekintve, hogy 1 nappal vagyunk az ünnepek előtt - talán meg is tehettél volna), csak akkor egyél főtt paradicsomos cuccot, ha iszol hozzá pálinkát is(az tán megfogja - vagy ha nem, akkor semmi)

Boldog karácsonyt!

2021. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Jajj, istenem, akárhány évesen összefoshatja magát az ember, csak jöjjön rád egy igazi hirtelen cifra, amire abszolút nem számítasz, és akkor majd megtapasztalod.
2021. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
5-ös: szerintem inkább arra célzott, hogy ez a kérdés és válaszok szempontjából teljesen felesleges infó volt.
2021. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak azért irtam le hogy érzékeltessem mennyire rosszul voltam utána.
2021. dec. 23. 20:28
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Miért, a rosszulétet abban mérik, hogy befosol-e? Ha sikerül kiérni a wc-re, akkor kevésbé vagy rosszul?

Nem vagy valami éles kés.

2021. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Senkit nem az érdekel, összefsod-e magad, már ne is haragudj.
2021. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti romlott volt. Jartam hasonlóan :/
2023. okt. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!