Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, hogy a mostoha...

Normális, hogy a mostoha unokaöcsém jóval nehezebb nálam? Mit tudnék tenni az egészsége érdekében?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, aggódok az egészségi állapota miatt. Ma mértük le a súlyát, és hát lesokkolt az eredmény. 63 kg a testsúlya, amihez 138 cm társul, 9 éves fiú létére. Először azt hittem, hogy a mérleg hibásodott meg, de az ellenőrzések nem ezt mutatták. Nos, tisztában vagyok vele, hogy én nem vagyok nagy darab (165 cm/50 kg), de szerintem nem normális, hogy 10 évvel fiatalabb létére 13 kg-mal nehezebb az én testsúlyomnál. Nos, a probléma az, hogy szeret enni. (Jó, persze nyilván nem probléma, inkább az a része, hogy sokat). Kívülállóként tudok esetleg valamit én tenni?

#testsúly #elhízás #gyerekkori elhízás
2021. dec. 30. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudsz, mert a szulei dolga lenne, hogy ne zabaltassak halalra a gyereket.

Mar ha nincs szo egeszsegugyi problemarol, hanem tenyleg az all a hatterben, hogy sokat eszik es keveset mozog.

2021. dec. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kívülállóként csak annyit tudsz tenni, hogy olyan játékokat játszol a fiúval, ahol mozognia is kell. Próbáljatok ki többféle játékos sportot, remélhetőleg megszereti valamelyiket.
2021. dec. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!