Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha fogyni akarok kb 30kg-t,...

Ha fogyni akarok kb 30kg-t, akkor ideális, ha heti 1 kg-t fogyok? Vagy fenttarthatóbb, ha kicsit kevesebbett fogyok hetente?

Figyelt kérdés

19 éves fiú 103 kg 176cm, egy 10est kb letagathatok, mindenki azt mondja, amikor próbálják megtippelni a súlyomat mindig rgy 10essel kevesebbet tippelnek.

Tippek, segítségek, hogy hogyan érdemes nekem így ebben a korban fogynom, hogy egészséges legyen? Kolis vagyok, szóval az ebédem menza kaja, tehát a reggeliben, meg a vacsiban kéne egy kis segítség, hogy mit érdemes enni pl estére hogy ne legyek éhes stb. Annyi hogy valszeg heti 2x elfogok járni úszni és próbálok minden nap sokat sétálni. A válaszokat előre is köszönöm :)



2022. jan. 1. 19:59
 1/2 anonim válasza:

Szia,

Az elején szerintem heti 2-3kg is normális lesz neked, csak később, amikor már kevesebb zsír lesz rajtad lesz nehezebb és akkor lesz az olyan 1kg/hét a tartható.

Nem tudom eddig mennyit ettél egy nap, de ha 1800 kalóriát osztanál be több kis étkezésre nem éheznél.

Reggelire azt javaslom, hogy rostban gazdag, lassan felszívódó szénhidrátokat egyél, vacsira meg inkább kerüld a szénhidrátokat.

Ha ezeket betartod fogsz fogyni

2022. jan. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kb így szokott kinézni egy napi étkezésem: reggel zabkása tejjel meg valami gyümölcs pl banán stb változó. Kb fél 9-9 fele. Ebédre azt eszem általában amit a menzán adnak, de ha nagyon rossz a kaja, vagy sok kcal-t tartalmaz, akkor ink főzök a koliban pl sült édes krumplit valami hússal, vacsira meg inkább fehérjében gazdag kajákat eszek pl túró, kőrözött hasonlók. Kalóriabázison beállítottam kb 1750kcal limitet ülőmunkát írtam aktivitásnak, úgy h igazából járkálok azért ide oda és a kajákat mindig mérleggel lemérni és úgy szoktam beírni
2022. jan. 5. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!