Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kávéhoz ki milyen növényi...

Kávéhoz ki milyen növényi tejet használ? Aminek nincs furcsa mellékíze és cukormentes. Az csak hab a tortán, ha habosítani is lehet. (Nespresso habosítóm van.)

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Saját tapasztalatom nincs, én is ragaszkodom az igazi tejhez - de a lányaim azt mondják, hogy talán a szójatej az, ami valamelyest hasonlít a normál tejre.
2022. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Vannak növényi barista 'tejek'. Azok biztosan habosíthatók.
2022. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Kókusz-, mandula- vagy rizstejet szoktam venni, mindegyikkel finom. Habosítani nem próbáltam még őket, olyan jó habosra főzi a kávét az új gépem, hogy nem érzem szükségesnek.
2022. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Csak az alpro barista tejeket tudom ajanlani…mást nem..én már mindent kipróbáltam, legalább 5 márkából a rizs, kókusz, mandula, kesu, mogyoró, zab…cukros vagy mentes…mindent amit lehet és mindegyik sz*r volt. Max zabkásába mehet…egyedül a barista az am elmegy és habosítani is lehet, mondjuk én rendes habosítót használok.
2022. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

A növényi tej egyszerűen sosem lesz olyan ízű, mint a tehéntej. Ez az elején furcsa, azán hozzászokik az ember. Én is Alprót veszek (pörköletlen mandula, meg a mogyorós a legjobbak szerintem).

Mikor több hónapos kihagyás után először ittam újra tehéntejet (amit előtte nagyon szerettem), majd' kifordult a számból, annyira gusztustalan TŐGY ízűnek éreztem. Szóval ez a mellékízes dolog megszokás kérdése is.

2022. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Te tudod milyen íze van a tőgynek?
2022. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Látom sikerült a lényegre tapintani.
2022. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is a jófajta, értsd sajnos drágább szójatejek mint pl Alpro ízét találtam eddig a legsemlegesebbnek. Én végigpörgetném a márkákat melyik a legtejízűbb a számomra.
2022. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Én mandulatejjel iszom, már megszoktam és ezt szeretem, a többivel is próbáltam, de nem volt annyira jó. Kókusztejet ittam korábban többet, de sajnos a gyomrom nem bírja (gyomorsav). Habosítani nem tudom, mit lehet. Egyébként görénység, mennyire sokba kerül mind. De a tejnél azért jobbnak tartom, még ha drágább is. Tejérzékeny vagyok, de ha már ihatnám, akkor sem lennék képes többé meginni, undorodom tőle.
2022. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Az áruk tényleg lopás kategória, fenntarthatóbb termékek, mind az alapanyag bekerülési költsége mind a gyártástechnológia jelentősen olcsóbb a tehéntej előállításánál. De sajnos nem csak a tejeknél, bármi másnál is tapasztalom, hogy ha ráírható, hogy "vegán" akkor ugrik az ára akár tízszeresen is.
2022. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!