Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért büszkék arra a kövér...

Miért büszkék arra a kövér emberek, hogy túlsúlyosak?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy egyre több kövér embertől hallom, hogy "legalább van mit fogni", engem így szeretnek, én így érzem jól magam, stb.

És meg sem próbálnak lefogyni.

Nekem senki se mesélje be, hogy jobb a közérzete, és az egészségi állapota, mint normál testsúllyal rendelkező embertársainak.


2010. szept. 8. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Más hogy egészségesek e,és hogy jól érzik magukat kövéren.Hiszen egy dohányos ember is rágyújt pedig tudja hogy nem egészséges,de attól jól érzi magát ha elszívja.De az is tény hogy sok férfi szereti a kövér nőket,de nem minden kövér szereti hogy kövér:-).
2010. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem büszke sőt szégyenli, hogy kövér, és pont ezt akarják eltitkolni ezekkel a szövegekkel. meg kifogásokat gyártanak arra, miért is nem kell vagy miért nem tudnak lefogyni. Mentegetik magukat.
2010. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
További gyenge "kifogások": 100 kiló alatt nem férfi a férfi, teltkarcsú vagyok, az nem zsír, hanem izom, engem nem fúj el a szél stb.
2010. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Engem is az bosszant, hogy sokuk úgy állítja be, hogy ez a normális, és aki náluk vékonyabb, az már kákabélű, csontos, stb. Félreértés ne essék, nem szídni akarom őket, és biztos nem könnyű lefogyni, de nem szabadna elfogadni ezt az állapotot, főleg nem ilyen mondvacsinált kifogásokkal.
2010. szept. 8. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, én nem vagyok büszke 28 évesen +20 kilóra.... Csak sokáig tart az elhatározás a fogyáshoz, de egyszer már sikerült. Amúgy meg nem mindenki foglalkozik a túlsúlyával. Egyszerűen azt az állapotot veszik természetesnek. Én most sem nézek ki dagadtnak, tudom milyen a különbség. Most egyébként 80 vagyok, 60 körül lenne okés, de már 70-nel is elégedett lennék. Amikor babát vártam, akkor 99 kg voltam (babával,vizesedéssel, mindennel együtt), na akkor az is megterhelő volt, hogy lábra álljak. Mindenm apróság. Szóval már azt is tudom, milyen 100 kilósnak lenni... Ja, és még az ágy is behorpadt alattam :S
2010. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem buszkek.... inkabb lustak...
2010. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem büszkék csak gyávák. Gyávák bevallani, hogy lusták lefogyni. Így inkább az mondják, hogy ők így jól vannak és mások azt hiszik, hogy ez igaz is.
2022. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!