Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudna hatásosan "kitáguln...

Hogy tudna hatásosan "kitágulni" újra a gyomrom?

Figyelt kérdés
Nyáron (talán a sok stressz miatt) állandó gyomorproblémáim lettek. Volt hogy egy pizzás csigát ettem egész nap míg előtte az volt a reggelim egy kefírrel megtoldva és rendesen étkeztem ebéd és vacsora alkalmával is. Közben lett egy párom akinek a családjánál sok időt töltöttünk és náluk nem tudtam komfortosan enni.(Arra neveltek hogy vendégségben nem illik jól lakni.) Elkezdődött az egyetem szeptemberben, beköltöztem koliba és október környékén érezhetően egyre kevesebbet és kevesebbet ettem. Javarészt a hasfájás és a stressz miatt, de otthon hétvégente általában normálisan tudtam enni. A normál súlyomhoz képest 7 kilót fogytam és az ünnepek alatt sem sikerült felszedni egy picit sem, bár igaz hogy önmagamhoz képest akkor sem tudtam sokat enni. Lassan se mellem, se fenekem. Elhatároztam hogy megpróbálok felülkerekedni a problémán és lassacskán többet fogok enni, viszont mióta belevágtam sikerült összeszednem egy hasmenéses vírust. Egyre több megjegyzést kapok hogy mennyire lefogytam és már ez is rettentően stresszel. Bármi tippet szívesen fogadok azon felül hogy próbáljak meg többet enni, mert azzal már így is nagyon próbálkozom. Gyógyszert nem szedek semmit állandóan csak étrend kiegészítő vitaminokat.

2022. jan. 20. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Apetister Senior szirup?

Nem tudom, mennyire hatásos, csak rémlik, hogy reklámozzák ezt az étvágygerjesztő oldatot.

2022. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen időszak az életemben, de ha olyan ételeket csináltam amiket szerettem mindig automatikusan többet ettem és visszaszoktam a régi mennyiségre
2022. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!