Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem megy a fogyókúra?...

Miért nem megy a fogyókúra? Hosszú lessz többi lent:

Figyelt kérdés
Jelenleg: Nagyjából úgy október vége óta nem figyelek az étkezésemre, valamennyit biztosan híztam. Össze vissza eszem, ami a pénztárcámnak sem jó, inkább vásárolok reggelit pl jó reggeltett mint hogy én magam készítenék zabkekszet vagy más egyébb reggelit pl zabkását.. Otthon vagyok december közepe óta (vizsgaidőszak) nem akarom szépíteni, lusta vagyok napi szinten zöldséget főzni magamnak ebédre, de kb 5x előfordult.. ami nagyon kevés, van hogy este is eszem Mit? Csokit. Csipszet sós rágcsát. Nem tudom mennyit híztam, de félek így visszamenni az egyetemre. Addig még van pár napom, hét talán. Mit tehetek? Ma nem eszem 4 után. Meg 2 hétig 4 után biztosan fogyok valamennyit. Amúgy tudom hogy össze vissza írok nem is biztos hogy kilehet venni, hogy mi a kérdés.. Tudom hogyan kell egészségesen étkezni, de minderre nagyon nehéz rávennem most magam. Mihez kezdjek? Am magányosságom miatt zabálok, meg állandóan úgy érzem mintha űr, lyuk lenne a gyomromban és eltűnne benne a kaja.
2022. jan. 21. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy 4 után nem eszel, előtte pedig mondjuk többet mint kellene, nem fogsz fogyni. Mihez kezdjél? Ha tudod hogyan kell egészségesen étkezni, tedd azt!
2022. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
OK! Csak nem éppen vannak olyan alapanyagaim, meg pénzem sincs nagyon.
2022. jan. 21. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne chipszet meg csokit vegyél hanem helyette kajának valót és mellete mozogni is kell üdítőt pedig elfelejteni magadat pedig össztönözni
2022. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
üdítőt nem szoktam inni..nem én veszem ezeket a dolgokat az édességek szimplán megtalálhatóak otthon.
2022. jan. 21. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne egyed és keres videókat hogy hogyan tudod ledolgozni a fölösleget
2022. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem eszel négy után? Oké, akkor éjfélkor fogod felzabálni a hűtőt kb, mert úgy leesik a vércukor-szinted.


Már hat után nem enni sem normális.

2022. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kb 2017 körül kezdetem azt "véletlenül" hogy nem eszem 4 után tartottam 2 évig, utána híztam 2019 körül, viszont 2019 nyarán ismét ment az hogy nem ettem 4 után. tavaly volt 2 hét mikor nem ettem és volt változás.
2022. jan. 22. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!