Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki ek ajànlott az időszakos böjt?

Ki ek ajànlott az időszakos böjt?

Figyelt kérdés
16:8-cal próbàlkozom. Az első nap okè volt, de utàna... 3. nap azèrt kellett megszakìtanom, mert majdnem elàjultam... mardos az èhsèg, de komolyan, ilyet mèg nem èreztem. Lehet nem való mindenkinek?

2022. jan. 27. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Igazabol az a bojt, ha nem eszel hust stb..
2022. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valoban nem valo mindenkinek, de az is igaz, hogy kell 1-2 het, mire raall a szervezet. En amikor elkezdtem, nem mondanam, hogy kifejezetten rosszul voltam, de erezhetoen faradtabb voltam abban az idoszakban, amikor nem ettem. Aztan megszoktam, mar nem okoz gondot.

De egyaltalan nem muszaj igy etkezni, en egyszeruen csak meguntam a dobozolast, az allando kaja pakolgatast (allergias vagyok+jelenleg dietazom, de szamolom a kaloriakat, tehat en deficit mellett csinalom) igy kiprobaltam ezt. Egyszerubb, hogy meloba csak ebedet viszek, a tobbi kajat megoldom otthon.

Neked van valami celod vele? Ha kulonosebben nincs, akkor en nem eroltetnem.

2022. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Senkinek.

Divatos marhaság.

2022. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!