Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 1 evőkanál méz mennyire...

Napi 1 evőkanál méz mennyire egészséges? 19F

Figyelt kérdés

Anyumék hoztak nekem Olaszországból ismerős méhésztől termelői bio mézet több üveggel. Alapból nem szoktam sokat fogyasztani, néha teába stb

Ha napi 1 evőkanállal megeszem, mennyire van pozitív hatással az immunrendszerre?



2022. jan. 28. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egészen pozitív hatással van.
2022. jan. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így magában nagyon kis dózis, szóval nem hiszem, hogy fogod érezni. De legalább finom.
2022. jan. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es mármint mihez képest kevés? Mennyit kéne fogyasztani, hogy "érezni" lehessen?
2022. jan. 28. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát hogyha az a célod, hogy úgy egészségesen élj és jobb legyen a közérzeted akkor az egy folyamat, életmód váltás. Csak attól, hogy mézet eszel ne várj csodát.
2022. jan. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, hogy ahhoz egészséges életmód kell alapvetően. Viszont én a méz jótékony hatásaira voltam kíváncsi, de azt írta a 2-es hogy ehhez kevés a napi 1 evőkanál, hogy érezhető legyen..
2022. jan. 30. 00:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!