Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi öt étkezés mellett,...

Napi öt étkezés mellett, állandósult extrém szorongás mellett létezik, hogy nem tudok hízni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

az utóbbi 1,5 évben folyamatosan szorongok, rettegek a szívinfarktustól, szívproblémáktól. Pánikbetegségem, generalizált szorongásom is van. Napi ötször étkezem, kalóriadúsan, ilyen napi 3000-3200 kalóriát viszek be átlagban. 178 cm és 75 kg vagyok. Világéletemben már napi 3 étkezéstől is szépen gyarapodtam, voltam 85-90 kg is régebben. Most pedig szórólapos munka mellett ( napi átlag 10-15 km járás ) belső postaládázás belvárosban, ennyi étkezés mellett sem nő a súlyom. Utóbbi 1 évben a lábaim folyamatos elvékonyodását érzem, és olykor a menésem is kissé instabil.

Amit tudni kell: előtte közel 4 éven át napi 7-8 deci borok lecsúsztak, szünet nélkül. Pár hete vagyok teljesen absztinens. Ez úgy sikerült orvosi segítség nélkül, hogy fél decinként csökkentettem az adagomat 2 hetente az utóbbi 1 évben.


Köszönök előre is minden segítséget, remélem nem sikerült komoly betegséget kialakítani a szervezetemben. Általános vérképem / labor jó, kivéve a kissé emelkedett monocita %-ot, mely a 3-8 referencia érték helyett szinte mindig 10%.


36/F



2022. febr. 3. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

"178 cm és 75 kg vagyok."


Mit akarsz te hízni? Ideális a súlyod!


Vagy trollkodsz?

2022. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem trollkodom, utóbbi időben kisebb lett a combjaim kerületének térfogata, és a karom is, ennyi étkezés mellett. Az utóbbi jó 10 évben ( 26 éves koromtól ) napi 3 étkezéssel mindig 80 kiló fölött volt a súlyom...
2022. febr. 3. 14:01
 3/3 A kérdező kommentje:
És heti 4 street workout edzés megy a fentebb leírtak mellett.....
2022. febr. 3. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!