Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evés közben hasi fájdalom,...

Evés közben hasi fájdalom, illetve torkomnál érzek furcsa érzést aztán átmegy. Mi lehet ez? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött az egész. Ettem palacsintát, ahogy lenyeltem az ételt, a hasam elkezdett fájni, és a nyakamban, toromban is éreztem olyan fura érzéseket. Olyan fájó érzést mikor nyelek aztán átmegy. De ez mindig az evés közben van. Egyszer velem előfordult, mikor borsót ettem de akkor másnap átment most pedig minden évesnél érzem azt a fura fájást ami aztán átmegy mikor lenyelem. Közben a hasam fáj jobb ball felin még közepén is. Szelek vannak, széklet is van.


Mi lehet ez szerintetek? Kérlek segítsetek!


2022. febr. 9. 15:42
 1/4 anonim válasza:
Nekem volt ehhez hasonló többször is. Nem lehet reflux?
2022. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi az a reflux? És neked mi segített?
2022. febr. 11. 17:12
 3/4 anonim válasza:
Hát, ilyen sav visszajön a gyomorból a nyelőcsőbe és marja. Nekem szokott lenni evés közben/után olyan, hogy vagy marja vagy csak szimplán a gyomornál szúr, néha még a hátamba is beleszúr.
2022. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem hálistennek ritkán jön, páromnak mindig van refluxa. A refluxgyógyszer segít, enyhe esetben pedig a szódabikarbóna vízzel. De pontosan nem tudom hogy kell adagolni az utóbbit.
2022. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!