Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan vegyem rá a testem...

Hogyan vegyem rá a testem hogy raktározzon? Próbálom hizlalni, de minden nap ugyanannyit mutat a mérleg. 191 magas/71,8 kg. Cukrosat nem nagyon eszek. Nagyon egészségesnek érzem magam. De túl sovány. Egyfolytában eszek. Mindent eléget a testem.

Figyelt kérdés

Tegnapi kajám:

15 dkg műzli

Csirkés kebab pitában

2 banán

20 deka sajt(20% zsír)

5-10 deka füstölt szalonna

Negyed kg joghurt(10% zsír)

Kb napi 5 óra közepes/enyhe fizikai munkát végzek.



2022. febr. 11. 12:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem a zsír hízlal, hanem a szénhidrát.
2022. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem csoda, hogy nem hízol, ez nagyon kevés amit eszel. (Főleg hogy mellé még fizikai munkát is végzel.) Bár nem mindegy, hogy mekkora volt az a kebab.
2022. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

6-os:

Az eszedbe sem jut, hogy értelmes ember nem a társadalom miatt akar vékonyabb vagy vastagabb lenni, hanem az egészsége miatt????

Aki meg olyan vékony, mint a kérdezö, annál már problémás a súlya, tehát jogos, hogy változtatni akarnak. És hidd el, ha valaki túl vékony, az legalább akkora egészségügyi probléma, mintha túlsúlyos!

Mellesleg, ha ilyen okos vagy, akkor hová kellene írnia a kérdését, ha hízós topik nincs, a fogyós sokkal inkább passzol, mert testsúlyváltozatással foglalkozik. Persze jobb lenne, ha nem fogyás lenne a topik megnevezése, hanem testsúly-problémák, de ezen nem lehet változtatni.

2022. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 grafno ***** válasza:
0%
ha hizni akarsz akkor mindennap igyal 4-5sört es egyel annyit amennyit csak birsz. amit eszel azt egy ovodas megeszi reggelire.
2022. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon keveset eszel, szerintem te sem vagy tisztában a normális adagokkal.

Negyedkiló joghurt... az egy nagyobb pohár, ha kilóban írod, lehet hogy tőbbnek hangzik, de ez édeskevés.

2022. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem trollkodni irtam ide a kérdést. Nem volt ilyen kategória, hogy hízás.

Nekem ez valós probléma. Mindig sovány voltam. De nem ennyire. Valószínűleg az utóbbi hónapok vírusos betegségei, meg az hogy egészségesen próbáltam táplálkozni ami levitte ennyire a súlyom. Lehet hogy ez tényleg kevés amit eszek, de egyelőre ennyi fér belém. Remélem csak javul.

2022. febr. 11. 19:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Mégis mit eszel "egyfolytában"? Beosztasz egész napra egy banánt és már egész nap ettél? Ez amit leírtál nekem egy átlagos reggeli. Ennél sokkal többet kell.
2022. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezö; nem feltétlen többet kell enni mennyiségben, a kalória a fontosabb. Naponta neked legalább 2500 kcal kellene naponta, megfelelö összeetételben (a napi X sör meg egyéb hülyeségekkel ne foglalkozz!) Javaslom a [link] használatát,ott tudod követni, hány kcalt ettél egy nap, illetve a makrokat is tudod figyelni, hogy jó legyen az összetéte annak, amit megeszel.
2022. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Na máris törlődnek az amúgy hasznos kommentek.... Mi értelme van így az oldalnak?
2022. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Ez rettenet kevés.

Naponta leglaább 2800-3000 kcal, mert magas vagy.

2022. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!