Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 31 napja kalóriaszámlálva...

31 napja kalóriaszámlálva illetve 16:8-as időszakos böjtöléssel próbálok fogyni. Eddig 2,6 kg-ot sikerült leadnom. Nem vagyok tapasztalt e téren, másnál is ilyen lassan megy?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Dietetikussal gyorsabban menne. Félő hogy hiánybetegségeket hozol össze vagy bármi.

Életmódváltás is javasolt (nem egyszerre sokat és nem megeröltetően)

2022. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Négy hét alatt, ha normálisan étkeznél, és sportolnál, nem böjtölgetnél, akkor olyan 4-4,5-nek kéne mennie.
2022. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez teljesen jó ütemű fogyás. 0,5-1 kg hetente, ami egészséges, a túlsúly mértékétől függően.
2022. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
37%

Olyan jó amikor, 0 tapasztalat és vagy okoskodásból felmondjátok a 30 éve is elavultnak számított dietetikai kézikönyvet!

Engem majdnem megöltek csak úgy orvosi segítséggel…

Magadnak, a saját szükségleteidnek megfelelően kell kiszámolni a diétád. Ebbe tartozik a nem, kor, magasság, öröklött gének, betegségek, akitivitás (szellemi, fizikai), állapot, induló tömegarány, csont és izomösszetétel, személyre szabott edzésterv, stb.

Én magamnak dolgoztam ki, de több helyről is merítettem.

Személyi edzővel érdemes fel enni a kapcsolatot, többet tudnak.

2022. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A dietetikus ezt tanulta, azért van hogy segítsen.
2022. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy állsz a diétával kérdező? Lement még 1 kg? Én is szeretném elkezdeni
2022. ápr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Számottevő változást nem vettem észre sajnos. A böjtölési része nehézkes nálam, mert nem mindennapom ugyanolyan. Szerintem a mozgás hiányzik az életemből.
2022. ápr. 4. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!