Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szedhetek arginint vérnyomáscs...

Szedhetek arginint vérnyomáscsökkentő mellett?

Figyelt kérdés

2,5mg Coverex AS-t szedek ingadozó vérnyomásra, és kondizok is egy ideje.

Azt olvastam, hogy az Arginin jó hatással van a vérnyomásra. Szedhető gyógyszer, és edzés mellett?

Volt valaki aki alkalmazza?



2022. márc. 28. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Napi 2 mg arginint szedtem CoverCard mellett, plusz fegyencedzés, semmi negatívumot nem tapasztaltam.
2022. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a vérnyomásod milyen volt mellette, illetve előtte?
2022. márc. 28. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:
gyógyszer nélkül 150-160 gyógyszerrel + argi8nin 130-140, a per 80-90
2022. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És egyébként orvos ajánlotta az arginint mellette, vagy magadtól kezdted el? Csak mert én valahogy félve kombinálnám a kettőt
2022. márc. 29. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ajánlotta senki, azért kezdtem el szedni hogy lebontsa az érfalakról a zsírlerakódást. Ezenkívül van egyéb mellékhatása is, olyan kemény a varázspálca mint a vasbeton.
2022. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Coverex AS is tartalmaz arginint:))
2022. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent ez a Coverex As mennyire szamit kemeny gyogyszernek? Mar amennyit en szedek belole? Kicsit aggaszt ez a kis mennyiseg is, folyton temetem magam elfele
2022. márc. 30. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Semennyire. A "kemény" gyógyszerek a Rivotrilnál kezdődnek. Annyit szedj, amennyit az orvosod felírt, nem releváns, hogy 2,5-5-10 mg. Egyébként a 2,5 mg napi 1x kb. placebóval felérő, feltéve, hogy nem 14 éves 50 kilós gyerek vagy, illetve 70 feletti szívelégtelen.

Miért is temeted magad? Mert megkaptál egy klinikailag igazoltan túlélést javító gyógyszert? Nem értem.

"Volt valaki aki alkalmazza?" Magyarországon az egyik leggyakrabban alkalmazott hatóanyag, világszinten is sok jó tapasztalat van vele.

Gondolom, te vagy a "Coverexes" 21-22 éves srác, régi motoros vagy már errefelé. Nyugodj meg, később örülni fogsz, hogy kevésbé meszesednek el az ereid.

2022. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!