Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg nem kéne vegetáriánusn...

Tényleg nem kéne vegetáriánusnak lennem?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, valószínűleg elkaptam a hányós hasmenős vírust, és elmentem orvoshoz. A doktornő megnézte a nem régen készült vérvizsgálatom eredményét, és azt mondta hogy most egy kicsit diétáznom kéne ugye a betegség miatt, és utána szóbakerült hogy vega vagyok, és azt mondta hogy legalább húsz éves korig várjak.
2022. ápr. 7. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom milyen mai divatos magazin, vagy trendi életmódtanácsadó hatására lettél vega, de nagy hülyeséget csinálsz, sok tápanyagtól megfosztod magad a vegasággal. Nem is értem, fiata emberek, hogy vetemednek ilyenre... Egyetlen egy vega csajt ismerek, nála is nagy gondok vannak a toronyban.
2022. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Se nem magazin, se nem életmódtanácsadó miatt lettem vega, saját döntésem volt. Képzeld el nem mindenki trendből csinálja.

Ha érzékelnék magamon bármi tünetet rögtön abbahagynám, de nincs semmi bajom, ezért kérdőjelezem meg az orvos tanácsát.

2022. ápr. 7. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Akkor legyél okosabb az orvosnál!
2022. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, a vegák és a vegánok is teljesen egészségesen tudnak étkezni, ha megvan a kellő ismeretük hozzá. Mellesleg a mindenevők is ugyanígy tudnak egészségesek lenni, de a legtöbben sík barmok az egészségtudatos életmódhoz, és zabálják a cukrot meg a lisztet, zsíros húst kétpofára, aztán megy a sírás hogy neked hiánybetegséged lesz, mikor ők azok akik nem ettek paprikán kívül zöldséget vagy 3 éve.
2022. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És a paprikát is csak őrölt pirospaprika formájában😆.
2022. szept. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ha más most jött egy válasz, akkor itt egy kis update:

elmentem másik orvoshoz, aki azt mondta nincs semmi baj ezzel, és rá 2-3 hónappal nagyon lebetegtem, tipikus vashiányos tünetekkel. Labort csináltattunk, tényleg vashiányom volt, úgyhogy a szüleim eltiltottak a vegaságtól. Most pedig ha akarom ha nem húst kell ennem.

2022. szept. 24. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez ostobaság. Elég a vastabletta, és a C-vitamin pótlás.
2022. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát igen, de a szüleim ezt nem hiszik

mindegy, ez van, várok addig, amíg meg tudom oldani, hogy saját pénzből vegyek kaját

2022. szept. 24. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!