Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Keto diétában tud segíteni...

Keto diétában tud segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Szeretném ki próbálni ezta fajta diétát mik amiket nem lehet enni egyáltalán? És mik amiket igen? Hallottam hogy gyümölcsöt elvileg semmit zöldség csak bizonyos fajtát magvak sajtok ilyesmi igen, halat pl nem tudom lehet e? Szóval egy kis útmutatást szeretnék ebben kérni.

#diéta #fogyás #Egészség hal #Segítséget gyümölcs #Enni zöldség
2022. ápr. 7. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
8%
Miért akarod kipróbálni? Semmilyen jótékony hatása nincs, kivéve bizonyos betegségekben, de akkor meg szigorúan elő van írva mit ehetsz és mit nem. Ha nincs semmi bajod, akkor inkább hagyd, ne akard, hogy legyen...
2022. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Baromsag amit irt. Szuper a keto. En eleg regota csinalom, es nagyon pozitiv iranyt vett az eletem. Az eleje szivas volt, faradekony voltam, ingerlekeny, nehezen tudtam a wc-n elvegezni a dolgom, ezek masfel het alatt megszuntek, amig atallt a szervezetem a ketozisra. Azota erzem hogy sokkal energikusabb vagyok. Peldaul regen minden delelottos utan egyszeruen muszaj volt aludnom delutan, mert nem birtam a koran kelest. Keptelen voltam fent maradni. Miota ketozok ez megszunt, egyszeruen sokkal kevesbe vagyok faradt. Jobb a kozerzetem is. Savam is sok volt, ugy ettem a Rennie savlekotot mint mas a gumicukrot, azota jo ha 3 hetente egyszer be kell egyet vennem. Ja es heti egy kilot fogytam, mindenfele mozgas nelkul. Messze ez a legjobb dieta, egyaltalan nem kell kinoznod magad mindenfele etellel, amit amugy a budos eletben nem ennel meg. Rakott karfiol, tojas, szalonna, kolbasz, es meg sorolhatnam, mennyi isteni finom etel amit nem kell megvonnod magadtol ha ketozol… kulonbozo sajtok stb… Ne foglalkozz az ilyen okostojasokkal, ha szimpatikus , probald ki. Google-ba beirod hogy keto dieta, es ezer meg egy cikket kiad, amiben rengeteg segitseget talalsz, azzal kapcsolatban hogy mit ehetsz. Keto receptekre is keress ra, nosalty-n, meg ahhoz hasonlo weboldalakon tobb tucat keto recept. En tenyleg csak ajanlani tudom. Persze ugyis Neked kell kitapasztalnod hogy mi az amit szivesen eszel es tudsz is enni hosszu tavon. Mert a keto alapvetoen olyan dieta, amit ha abbahagysz, konnyen visszaszedheted a leadott kilokat, ezt mindig tartsd eszben. En konkretan eletmodot valtottam vele, regota csinalom es eszem agaban sincs abbahagyni. Szamomra ez nem dieta, egyszeruen csak odafigyelek hogy keves szenhidratot vigyek be. :) elotte probaltam szamos dietat, rozskenyertol elkezdve ettem mindenfele ocsmanysagot, de semmi nem volt olyan jo mint a keto. Ahogy mondtam, ez egy eletmodvaltas. Dietakent maximum rovidtavu hatasai lesznek. Sok sikert!
2022. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!