Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyakori cukor leeses betegség...

Gyakori cukor leeses betegség tünete vagy étkezési rendszertelenseg? Terhességben alakult ki, havi pár alkalommal van, kilenc hónapos a fiam, sokat ejszakazok vele. Most éppen optimálisat mertem 5.6. Tegnap reggel 3.8, délután 3.2...

Figyelt kérdés
Egyszer evés után mertem 8,0. Este volt normalis 5.6 Ilyeszto mert remegek, feszült vagyok, nehezen alszok vissza. Valakinek volt ilyen? A verkepem jó, cukor terhelés is. Hasi uh nem mutat semmit. Havi pár alkalommal előjön. Most gyakrabban. 124 kg vagyok. Nyilván szeretnék fogyni. Próbáltam dietaval és fogyis porral. De most felhagytam vele. Sportnak jelenleg csak a babakocsizast tudom beiktatni. Nem igazán fogytam 2-3 kgt csak. Nem tudom csak gondolunk rá nem ez az IR? Valakinek van tapasztalata?

#inzulinrezisztencia #alváshiány #Leeső cukor #Hipogiklémia #Kisbabàval nem alvàs #Terhességben kialakult hipoglikémia
2022. ápr. 9. 03:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Fix IR..

Gondolom nem jó kedvedből vagy 124kg is..

2022. ápr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

IR

Diéta segít én is így voltam.

Semmi cukor és fehér liszt.

Azóta nem esik le.

2022. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!