Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éjszakás műszakban hogyan...

Éjszakás műszakban hogyan osztjátok el az étkezéseket?

Figyelt kérdés
nappal és pihenőnapokon 3-4 óránként osztom el az étkezéseimet.Éjszaka ti hogy csinálnátok?Mennyit esztek egyáltalán éjszaka?Nem végzek nehéz fizikai munkát,így nincs szükségem sok szénhidrátra,úgyhogy sok kaja nem hiszem hogy kell.A másik,hogy az alvást hogy oldjátok meg éjszakás napon?Én általában úgy szoktam,hogy reggel 7-8 körül felkelek,és kb 12-16-ig alszom,és 18-ra megyekel dolgozni.Ti is így szoktátok,hogy reggel felkeltek,és délután alszotok 3-4 órát még munka előtt?

2022. ápr. 28. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor éhes voltam ettem, amikor nem voltam, akkor éppen nem ettem, nem érdekelt, hogy éppen mikor hányat ütött az óra.

Aludni meg 11-ig szoktam , nem tördelem szét a napot 2 alvással (a napból is több marad), amúgy sem túl jó ötlet délután ennyit aludni.

2022. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!