Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olyan mintha meg akadna a...

Olyan mintha meg akadna a torkomon mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindig amikor eszek..Akkor eszek 2-3 falatot és utánna már érzem hogy,megakad a torkomon..És nem bírok többet enni..Olyankor vizet iszom evés közben..De több a folyadék mint az étel..Pl tegnap bolognai volt és 5 falatot 2 pohár vízzel sikerült megenni..És mára ez már rosszabb lett..Szerintetek mitől lehet ez?? 44kg vagyok 155cm körül..
2022. máj. 18. 17:50
 1/3 A kérdező kommentje:

Ez körülbelül 1-2 hete kezdődött..

Azóta fogytam 1-2kg-t..

2022. máj. 18. 17:52
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Én orvoshoz fordulnék, mert egy egyszerű torokgyulladástól kezdve, a sebtől a torkodon át a gégerákig akármi lehet, itt gyakorin nehéz diagnosztizálni.
2022. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pszichés lehet, mint szervi, mert eleve sovány vagy, valószínűleg szorongsz. Ha szervi lenne, akkor ennyi se menne le. De sürgősen (holnap) el kell menni gégészhez és sürgősen (szintén holnap) keresni egy pszichiátert. Volt valami változás mostanában az életedben?
2022. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!