Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a gond? Normal szeklet...

Mi a gond? Normal szeklet reggel/ szine, allaga , szaga/ 15-30 perc mulva lazabb es a szin is vilagosabb. 1 ora mulva vizszeru budos kovetkezik?

Figyelt kérdés
Honapok ota tart. Voltam belgyogyasznal, gasztronal nem talaltak semmit. Nincs ver. Nem fogytam. Nagyon kiborito. Dolgozni mar Immodiummal jarok. Figyeltem eteleket, de ugy tunik, hogy nem fugg a megevett eteltol
2022. máj. 18. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a glutén okozta - és hibánál okozza - ezt.
2022. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ilyen volt Nalad is? Elmult? Mit csinaltal?
2022. máj. 18. 19:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Diétázom életem végéig.
2022. máj. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megkerdezhetem, hogy mennyi idos vagy? Nalam valahogy a Covid alatt alakult ki / nem osszeeskuves elmelet; a stressz, bezartsag, munka elvesztese, kevesebb mozgas/. Dietat meg nem kiserleteztem ki. Tehat: semmi glutentartalmu etelt nem fogyasztasz? El se tudom kepzelni. Koszonom ha adsz nehany tanacsot.
2022. máj. 20. 11:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem fogyaszthatok, hacsak nem akarok néhány napon keresztül borzalmas fájdalmat, görcsöket és hasmenést (esetenként azonnali hányást).


Nem nehéz, a péksütiket nehezebb beszerezni, de azt egyébként sem eszem évek óta, úgyhogy nem hiányzik (vagy ha nagyon megkívánom, sütök pl kakaós csigát)


Tészta, rizs, krumpli, zölségek, húsok etc. gyakorlatilag mindent ehetek ugyanúgy csak, amibe rántás, habarás kell, azt gm liszttel sűrítem, és nem vásárolok előre fűszerezett húsokat.


Semmivel sem nehezebb, sőt, változatosabban is étkezem, mert nem opció az "áh, bekapok egy hambit útközben", hanem akkor viszek magammal itthonról dobozban főtt ételt.

2022. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepem. Teljesen kikeszit! Az egesz csaladom vasgyomru. Barmit barmennyit ehetnek soha semmi gond/ en is ilyen voltam/ s most tessek ez lett belolem.Fogalmam sincs hogyan, miert alakult ki. Nalad a stresznek volt szerepe?
2022. máj. 20. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de nem vagyok glutén érzékeny. Se laktóz se semmi. İBS-re gyanakodtak, minden leletem negatív. Szerintem pszichés.
2022. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
En is erre gondolok. Mit lehet tenni? Mar rosszul vagyok az orvosoktol. A tapasztalatom se tul jo/ nagyon sajnalom mert a feher kopenyre tisztelettel neztem, de sok a lelkiismeretlen/ idopontot honapokra adnak.
2022. máj. 20. 21:16
 9/11 A kérdező kommentje:
Nalad jelentkezik fajdalom?
2022. máj. 20. 21:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én pszichológust vagy terapeutát keresek jelenleg. Semmilyen gyógyszer nem hatott.

Fájdalmam nem mindig van, de sokszor már este érzem, hogy reggel gond lesz. Érdekes délutánra mindig elmúlik csak délelőtt van, illetve indulás előtt bárhova megyek.

2022. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!