Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek a falóroham ellen?

Mit tegyek a falóroham ellen?

Figyelt kérdés
Sportember vagyok, le is tudom magamat foglalni, nem ezzel van a probléma… Hanem a falórohamaimmal, amik akkor is jelentkeznek, ha semmilyen ételt nem vonok meg magamtól. Két hónapja szinte MINDEN nap rámjön, és míg két hónappal ezelőtt az XS méret volt rám jó, ma már az S is szorít. Szörnyen fáj, nem tudom, mit tehetnék, versenysportoltam 12 évig, fontos számomra, hogy fitt és egészséges legyek. Ez lelki eredetű? Ha igen, mi lehet az? Nagyon félek, nem tudom mit tehetnék, semmi önkontrollom nincs, elveszítem a fejemet… Segítsetek kérlek! 16/L

2022. máj. 18. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inzulinrezisztencia vizsgálat nem ártana.
2022. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Először is el kellene menni a háziorvoshoz és őszintén, minden kellemetlenséget elmondani neki, többek között azt is, amit ide leírtál. A háziorvos tudni fogja (mert ez a dolga), hogy hová irányítson, ha szükséges.
2022. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépem! Pszichológus szerintetek segítene?
2022. máj. 18. 21:23
 4/11 anonim válasza:
Először háziorvos, ha ő úgy tartja, hogy segít, van értelme a pszichológus igénybevételének, akkor igen. Mi itt laikusok, pláne innen távolról, ezt nem tudjuk megítélni.
2022. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem az lenne hozzád a kérdésem, hogy a hajad nem hullik e sokkal jobban,mint eddig?
2022. máj. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lovasrohamról már hallottam, na de hogy a falovak is...?
2022. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5-ösnek üzenem, hogy sajnos de :(

Elmenten szakemberhez, már az egy alkalom is hihetetlenül sokat segített!

2022. máj. 24. 21:29
 8/11 anonim válasza:

Sajnos nekem is nagyon sok hajam hullott ki, konkrétan elől,kopaszodni kezdtem...

Házi orvos semmit nem segített.

Pedig ezen kívül nálam is jelen volt/van az evési roham (stressz miatt), bokátol térdig vízesedès, illetve és ezt szó szerint értendő egy korty víz megivása után mehetek pisilni..és még a fájdalmas menstruáció is.

Nem igazán látta az összefüggés t ebben. Valószínűleg nálam ez hormon probléma lesz. Ha valaki tud rá valami okosat szívesen várom.


A hajadra koffein sampont tudok javasolni nekem bevált. Èn a Varga felét használtam, úgy hogy mellette más felét nem. DM/Rossmann vagy patikában is lehet kapni (patikában olcsóbb is 😁). Roham ellen, vízivás. Persze csak akkor,ha eszel rendesen! És pluszban ennél még.

2022. máj. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen! 8-as, neked pedig kitartást, remélem, rendbe fogsz jönni!!❤️
2022. jún. 22. 20:05
 10/11 anonim válasza:
Köszönöm szépen 🥰! Veled mi történt? Voltál dokinál? Jobb már? 8as voltam
2022. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!