Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 12 órás műszakokban,hogy...

12 órás műszakokban,hogy tudtok rendszert tartani?

Figyelt kérdés
12 órában dolgozok egy gyárban 2 napot de van mikor 3-at túlórával, es tulora utan 1 piheno és megint 2 nap munka,de ha nincs túlóra akkor 2 nap pihenő. Rendszereseget akarok az életemben, edzeni, jól kajálni, súlyt növelni. De mikor le nyomok egy 12 órás műszakot,enni mar nagyon nehezen eszek, inkabb aludnek,akar nappal akar ejszakas legyen az,teljesen lehoz az életről,12 órás műszak nem nekem való. Az is ratesz hogy a szemelyisegem is introvertalt, szóval, eleg hamar nyugalomra vagyom, 12 ora utan meg plane,6-8 ora amit meg birok igy emberek közt,utana faradok. Van valami megoldasotok?

2022. máj. 20. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen beosztás mellett ne akarj egy rendszert felállítani. Eleve a műszakod is rendszertelen, nincs mihez igazítani a többit.
2022. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
mondjuk ne dolgozz 12 orakat?
2022. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
91%
Sajnos igaza van az előttem szólóknak. Egy seggel két lovat nem fogsz tudni megülni. Választanod kell, melyik a fontosabb, és aköré idomítani a körülményeket.
2022. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos ilyen beosztás mellett, hiába is próbálkozol, nagy hátránnyal indulsz ahhoz, hogy valamennyire is egészséges életmódot ki tudj alakítani. Alapból éjszaka nem aludni nem egészséges, és teljesen megértem, hogy nehezen fér be a sport az idődbe, plusz étkezni is rendszeresen kellene, ami neked szintén nagy kihívás. Nem tudom, ez mennyire reális, de a legjobb, amit a szervezeteddel tehetsz, a munkahelyváltás.
2022. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

12 órázás senkinek nem való igazából, nem csak neked.


Általában az vállal be ilyet, akinek vinné a házát a bank, gyerekei vannak, gondoskodni kell a családról stb.


Neked milyen kiadásaid vannak, hogy ez megéri?

2022. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
10 órától is már a tököm kivan, de inkább ez mint a műszakozás, ami tönkre tesz.
2022. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!