Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha áttérek a növényi eredetű...

Ha áttérek a növényi eredetű tejtermékekre (tehát állati eredetűt egyáltalán nem eszek) annak ellenére, hogy ezt semmi sem indokolná és mellé szó szerint semmit nem mozgok, attól fogyhatok?

Figyelt kérdés
3 hónap alatt 4 kiló. Nem azért kérdezem, mert így akarok lefogyni, hanem épp ellenkezőleg. Ez a helyzet most, pont hogy nem akartam volna fogyni.

2022. máj. 23. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Fogyni a kaloriadeficittol fogsz. Ha tobbet eszel, mint amennyire szukseged van, akkor hizol.
2022. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ mennyit eszel. Ha kevesebbet, mint amennyit elégetsz, akkor fogyni fogsz. Ha többet, akkor hízni.
2022. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

A fogyás és a hízás egyedül csak a kalóriákon múlik, a matekon, a konkrét számokon, nem ezeken a butaságokon.

Félreértés ne essen, vegánként én is csak növényi eredetű élelmiszereket fogyasztok, csak az butaság, ha valaki azt hiszi, hogy ennek például bármi köze van a fogyáshoz. 2022-ben tudjunk már utána nézni szakmai cikkekben és podcastokban annak, hogyan működik a fogyás és az anyagcsere.

2022. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg fogyhatsz, de nem azért, mert "növényi" tejet fogyasztottál, hanem mert olyat fogyasztottál, amiben jóval kevesebb kevesebb a kalória, mint az igazi tejben,
2022. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, milyen növényi tejröl van szó, elég nagy az eltérés, de feltehetöen kalóriadeficitbe kerültél.
2022. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azóta összehasonlítottam itthon a sima tejtermékeket a növényivel és sokkal kevesebb a kalória a növényiben. Előtte sem voltam egy nagyevő, de így már értem miért fogytam.
2022. máj. 23. 21:41
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Növényi tej nincs. A tej definíció szerint mindig állatból származik, nézz utána.
2022. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha rosszul írtam, de szerintem mindenki értette mire gondolok ezalatt.
2022. máj. 23. 22:35
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Én nem. Melyik fehér lötty számít nálad tejnek növénynél?
2022. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!