Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minőségi vákuum csomagolt...

Minőségi vákuum csomagolt ételeket tömegeléshez hol lehetne beszerezni? Budapesten kívül is ki tudják szállítani.

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 19:08
 1/3 A kérdező kommentje:
12 órában dolgozom és az edzés mellett nincs időm magamra rendesen főzni hogy az fedezni tudja a megfelelő kalória bevitelt, és nehezen is hízok, köszönöm
2022. máj. 24. 19:10
 2/3 Beni1816 válasza:
79%
Auchan,de egyébként 2-3 napra simán lehet előre főzni ha az belefér..
2022. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:

Én, ha lusta vagyok, felpattintok egy paradicsomos babkonzervet kenyérrel, vagy kitunkolok egy tálka hummuszt valami bagettel xd

Szerintem egész jó tömegelős kaja.

Egyébként Auchan, Tesco, Spar, Kifli.hu nagyon sok helyre szállít ki akár készételt is (kényelmi termékeknél kell keresni asszem)

De lehet rendelni mirelit pizzát, felvágottat, tofut, konzerv ételeket, főzelékalapot stb-t, meg otthon kisütős bagetteket, zabkásaport stb-t is.

2022. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!