Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A mozdonyvezetők mindig...

A mozdonyvezetők mindig meghíznak?

Figyelt kérdés
Párom most fog mozdonyvezetőként elkezdeni dolgozni és kicsit izgulok hogy mennyire fogja tartani a formáját. Haverja aki beszervezte nagyon elhízott pár év alatt. Ilyen 80 kg körüli sportos srácból 135 kg körülre. Ez gyakori dolog?

2022. jún. 8. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha Traxx-ozik, akkor igen. De majd a Szili lerázza:D
2022. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
2022. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
akkora az esélye, mint bármely más ülőmunkánál.
2022. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon mozgásszegény munkakör, nehéz megoldani a rendes étkezést, stb. Sok kolléga küzd a hízással. Oda kell figyelni!

A helyedben engem jobban aggasztana az, hogy a mozdonyvezetők 80-90%-nak a családi élete egy tragédia...ahány gyerek annyi nőtől satöbbi...

2022. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy mozdonyvezető ismerősöm van, ő eléggé megemberesedett a maga 120 kilójával. Amennyire facebookon láttam legtöbb munkatársa sem épp cingár. Ettől függetlenül nem gondolom hogy törvényszerű lenne.
2022. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a kajától lehet hízni?
2022. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
A hízás lenne a legkisebb baj. Az állandó rendszertelen élet, éjjel-nappal bármikor összevissza kezdeni, csoda ha megéri valaki a nyugdíjat. Általában a munkaidőbeosztás-készítő haverjainak van rá esélye, mert nekik délutáni sétavonatozás vagy valamilyen kamu tartalékos szolgálat van beírva, ki tudja magát aludni és nyugodtan ehet is. Amúgy meg attól függ kinek hogy reagál a szervezete, sokan elhíznak, másoknak meg más tüneteik lesznek, vércukor az egekben, szív, gerinc, fogak, szem, fül totál kivan, idegrendszer rottyon, stb. Igazából néhány vasútbúza meg csodaváró jelentkezik már csak a tanfolyamokra, aki kicsit is racionálisan gondolkozik annál fel se merül komolyan. Manapság kb a sori szalagmunkának lehet alternatívája a MÁV-Gysev páros. Még talán valamelyik magánvasút érdekes lehet, de oda meg már nem nagyon lehet átkerülni az állami cégektől, legalábbis a jobbakhoz.
2022. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Én abba a korszakba szerettem bele, amikor beosztott gépek voltak, vállon pedig paroli.
2022. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!