Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki segítene nekem étrendben ?

Valaki segítene nekem étrendben ?

Figyelt kérdés
Valaki megosztaná velem esetleg aki 1400 kcal-t eszik hogy miket szokott enni ? Vagy segít valaki írni egy heti étrendet ?

2022. jún. 21. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Keress dietetikust ezért van!
2022. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok ünneprontó lenni, de ingyen senki nem fog neked egyénre szabottan heti étrendet tervezni, és ez talán jobb is így. 1400 kalóriás sablon diétákkal tele a net. Ha viszont egyénre szabott étrendre van szükséged (nagyon helyesen), akkor keress fel egy táplálkozási tanácsadót, egy táplálkozáskutatót vagy egy dietetikust. Nekik ez a szakmájuk, ez a munkájuk, hogy a szakértelmüknek hála képesek egyénre szabni számodra egy diétát pénzért.
2022. jún. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Keresek egy dietetikust. :) Köszönöm a válaszokat. Arra voltam más miket eszik így diéta alatt, mert nekem sokszor nincs ötletem. Így pedig elég egyhangú sokszor.
2022. jún. 22. 10:52
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

* Tojás/hal zöldségekkel

* Zabkása gyümivel

* Hús/hal rizzsel (vagy köles, hajdina, pufirizs) és zöldséggel


Dietetikus tökfölösleges, tele van az internet mintaétrendekkel. Pár példa:


[link]

[link]

[link]

2022. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

- Fiú vagy lány vagy?

- Hány kg?

- Mennyit sportolsz?

2022. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Reggeli 50 g zab, mellé 1 db Lidl high protein puding

Ebéd 150 g csirkemell 250 g főtt basmati rizs uborkával madársalátával

Vacsora 35 g Scitec whey 250 g zsírszegény rögös túróval


1250 kcal


25 napja kezdtem számolni a kalóriákat, egyszer becsúszott egy meki is, de az a lényeg, hogy a heted kalória deficites legyen

72 kg-ról indultam, 25 nap után 68.5 kg vagyok, ebben gondolom víz is benne van stb, a lényeg, hogy olyat egyél, amit hosszútávon meg tudsz tartani így


Ilyen kevés kalóriát én csak akkor eszem, ha nem sportolok


Ha sportolok, akkor ugyanez a reggeli ebéd vacsora csak beiktatok pluszban edzés előttre 3 szelet spar GLYX kenyeret 100 g (1 csomag) pulykamell sonkával és 150 g zsírszegény cottage cheese-el


Sok sikert!

2022. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Szülés után nagyon meghíztam 93 kg róla indultam most vagyok 90 kg . Három hete kezdtem el, hetente ötször tornázok (kardió,HIT, tabata ) másfél órát ebből fél óra a bemelegítés és lenyújtás.
2022. jún. 24. 03:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Kalóriákat számolj. Ha nem vagy kalóriadeficitben, akkor nem fogsz fogyni.

A torna és a mozgás jó irány. Az egészséges élet alapja a sport, ráadásul segít a kalóriadeficit elérésében, de az étrendeden múlik a fogyás.

2022. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
azt a két válaszolót aki konkrétan írt neki értendet miért kell leértékelni??
2022. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én mindenki válaszát hasznosra értékeltem :) én sem értem miért lettek lepontozva
2022. júl. 2. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!