Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nyár végéig 10 kilót...

Ha nyár végéig 10 kilót akarok fogyni napi hány kalóriát lenne ideális fogyasztanom? 165 cm és 65 kg vagyok.

Figyelt kérdés
Sportra a munka mellett nincs igazán időm, maximum napi fél óra, de pl. futás nem jöhet szóba mert asztmás vagyok.
2022. júl. 1. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a nyavalyának akarsz annyit fogyni? Túlzásba esnél vele...
2022. júl. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ird be netre hogy calorie calculator.
2022. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

2.vagyok, kiegesziteskent,

Az meg egeszseges tartam de tobbet semmikep ne fogyj. Meg eloszor jobb kisebb celokat kituzni, pl 5 , aztan meglatod hogy vagy egeszsegileg, hogy tetszel magadnam.

2022. júl. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mi a nyavalyának akarsz annyit fogyni? Túlzásba esnél vele...


55 az ideális testsúly a magasságomhoz képest

2022. júl. 1. 01:31
 5/8 anonim ***** válasza:
A bmi szimplán iránymutató. Ha van rajtad némi izom is, akkor kevés az az 55... ugyan olyan magas vagyok, így azért könnyebben pofázok 😄 én mondjuk lovas sport mellett néztem ennyire ezt, de 58 volt a minimum, ami talán nem lett volna túl kevés.
2022. júl. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Teljesen korrekt elvárás a 10 kiló mínusz 165 centivel. Én magasabb vagyok, szintén 55kg és messze nem vagyok alultáplált.

Kérdésre válaszolva napi 1200 kalória jó lehet.

2022. júl. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6os, azt sem tudjuk, mennyi aktivitást végez, így felelőtlenség csak úgy x kalóriákat ajánlani...


Ha tényleg mindenképp fogyni akar, akkor yazio App, beírja ami szükséges, cél, jelenlegi súly, mennyi aktivitást végez naponta és kiírja személyre szabva, hogy mennyi ok. Az alapján majd látja, hogy jó e vagy az is sok, de csak úgy ne álljon át 1200re,az rohadt kevés...

2022. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne egyél csak napi 1-2 szenvicset osszesen 4 et maximum 1 smack levessel !! 1 honap alatt 40 kilo leszel
2022. júl. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!