Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Heti 1x étkezés mennyi ideig...

Heti 1x étkezés mennyi ideig tartható fent?

Figyelt kérdés
Komolyabb egészségkárosodás nélkül persze és nem folyamatosan. Napi 1x étkezem jelenleg és egész jól hozzászoktam. Láttam, hogy van pozitív hatása az 1 hét kihagyásnak is. Spórolás szempontjából is jól jönne, havi 1 alkalommal beleférne egy ilyen vagy már az is túlzás? Túlsúlyos vagyok egyébként, gondolom ez is fontos szempont.

2022. júl. 29. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jo modszer
2022. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Napi 1x?

Nagyon rossz hatással lesz a szervezetedre.

Ásványi anyagok, vitaminok, nyomelemek teljes hiányát okozod vele hosszútávon.

2022. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Sajnos ezt dobta a gép. Egyelőre még nem tűnik károsnak.
2022. júl. 29. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod tudni tartani, ráadásul ez hosszú távon még több hízást eredményezne.

Már azzal rengeteget tudnál spórolni, és fogyni, ha odafigyelnél, hogy mit, és mennyit eszel. Hány kg, milyen magas vagy, nemed, mit eszel/iszol, és mennyit egy nap?

2022. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#1 Sejtettem, de azért 1x kipróbálom.
2022. júl. 29. 18:15
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 Igazad van. Lehet megpróbálom inkább szétteríteni, több porcióba. Egyébként férfi, 178 cm, 115 kg, gyümölcs, zöldség, hús 1 tányérnyi, ételekhez súlyt most nem tudok mondani.
2022. júl. 29. 18:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyi a napi kalóriakereted így?
2022. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Gondolom változó. Mivel mindig mást eszek, van, hogy levest is mellé. Nem jártam utána ezeknek. Inkább pénzügyi okai vannak, hogy ezt csinálom.
2022. júl. 29. 21:42
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Beáll a szervezet tartalék üzemmódra, lelassulsz, fáradékony leszel. Ha abbahagyod, azonnal hízni fogsz. Egyáltalán nem jó módszer a fogyásra. Folyamatosan kell kalóriadeficitben tartani a szervezetet, azaz minden nap kicsit kevesebbet enni, mint amennyivel a súlyodat tartanád, vagy híznál. Plusz sport, ami felpörgeti az anyagcserét és a zsírégetést. Így lehet fogyni, de csakis hosszú távon. Rövid távon csak vizet, izmot vesztesz, az nem valódi fogyás.
2022. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!