Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vannak közületek olyan lányok,...

Vannak közületek olyan lányok, akik nyáron kezdtek el hízni?

Figyelt kérdés
Ezt olyanoktól kérdezem, akiket nem zavar, hogy híztak, vagy akár tetszik is nekik az új alakjuk. Lesz megállás ősztől?

2022. aug. 4. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, így is folyamatosan az alacsony súlyommal küzdök.


Amikor végre elérem az 55-56-ot már nagyon-nagyon boldog vagyok - hát, kb. tavaly nyáron sikerült, azóta megint 52-53 körül mozgok, hiába eszek-edzek, semmi. :D

2022. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En is nyaron kezdtem el hizni, nagyon elengedtem magam és mindenből sokkal többet ettem mint azelőtt, nem mozogtam semmit. 65kg voltam nyár elején, most 80-82 kg vagyok. Kb 15 kiló jött fel, de egyáltalán nem zavar, sőt tetszik is nagyon, és nem is szeretnek fogyni. A legtöbb a hasamra, a combomra és a seggemre jött, de kicsit sem zavar, mindig orulok a plusz kiloknak!
2022. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!