Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha diétás (zero cukor) pepsit...

Ha diétás (zero cukor) pepsit iszok, akkor nem bűnözök?

Figyelt kérdés
Az irodában ahol dolgozok mindenki zero cukor kólát iszik, ha koffein kell. Van aki migránsre is azt issza, annak nulla cukortartalma van. Ha ezt isszuk - azt mondják - nem bűnözünk a szervezetünkkel szemben. A kávé ellenben savasít, marja a gyomrot, cukor van benne, glükózszirupos tejszín, tej stb. Legjobb a diétás pepsi?
2022. aug. 6. 17:30
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
8 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora bűnözés.
2022. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Titkárnő vagy?
2022. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Ha belefér a napi kalóriakeretedbe, akkor nem bűnözöl, bár nem úgy tűnsz, mint aki számolja a kalóriákat. Egyébként ez a "bűnözés" szó annyira tipikus Femina.hu fogalom. Kíváncsi vagyok, hogy az ilyen embernek hogy néz ki a diétája, hiszen biztosan nagy szakértelemmel rendelkezik.

Akkor követed el a legkisebb bűnt a szervezeted ellen, ha semmilyen pepsit, semmilyen ipari szemét üdítőt nem fogyasztasz, pláne nem napi szinten. Ezek mesterséges, szintetikus gyári hulladékok. Pont a cukor a legkisebb probléma, amit tartalmaz (vagy tartalmazna).

2022. aug. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem loptad a kávét, akkor nem bűnözöl azzal, hogy megiszod, az étel/ital fogyasztasa nem bűn.

Különben nem egészségesebb a kóla, ami mellesleg ugyanúgy marja a gyomrot. Én nem szeretem a kávét, sosem iszok, de napi 1-2 csészétől nem lesz bajod, ha amúgy egészséges vagy.

2022. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3 caloriás a 2l-es is
2022. aug. 6. 18:32
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Rendben. 🤣
2022. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Ez tuti valami nőegyletes iroda, ott születnek ilyen okosságok.

Migránsra minek inni amúgy?

2022. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7@ "Migránsra minek inni amúgy?"


Ezt nem értem. Nem ide akartad írni?

2022. aug. 7. 14:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Bűnözés :D Oké.
2022. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8.

Kérdésedben 1.sor vége felé.

2022. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!