Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől van az hogy a párom...

Mitől van az hogy a párom hasra nagyon hízik, míg amúgy más testrészére nem?

Figyelt kérdés

Párom 27 éves. Mikor megismertem már akkor is volt pocakja. Sose volt úgy vele nagy bajom én se vagyok tökéletes nem is ez a lényeg.

Most hízott egy kicsit és még nagyobb lett ami már kicsit zavar mert féltem az egészséget még fiatal. Poloibol is kilóg a hasa, mondhatni sör hasa van úgy kell elképzelni.

Kérdésem az hogy miért csak oda hízik? (jó persze így máshol is van rajta felesleg felső testre de nem olyan szinten) Ez mitől lehet?

Alapjáraton egy helyes és nagyon magas srác.(190felett kb) Combra nem hízik "vékony" csinos lába van izmos vádlija. Csak ezért zavar a hasa hogy mi állhat mögötte hogy oda ennyire hízik.

Dolgozni fizikai munkát végez úgyhogy mozog minden testrésze. Enni nem mondanám hogy olyan sokat enne hisz egy felnőtt, magas,munkás férfiról beszélünk .

Mit lehet tenni ellene?



2022. aug. 7. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alkat.
2022. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mitől van az hogy a párom hasra nagyon hízik, míg amúgy más testrészére nem?"

Ezt dobta a gép. Ilyen a genetikája.

"Mit lehet tenni ellene?"

A sörhas ellen? Fogyás, azt lehet tenni. Kalóriaszámolon, kalóriadeficiten alapuló diéta.

[link]

2022. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Az idő haladtával gyengülnek a hasizmok is .
2022. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor ennek nem lehet semmi háttere az egészségére vonatkozóan csak annyi hogy ilyen alkat?😄 Amúgy az emésztése az jó minden nap elmegy wcre. Van mikor egy nap többször is.
2022. aug. 7. 22:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az alkatot arra értettük, hogy ő alkatilag a hasi régión raktároz. A túlsúly, a sörhas és a zsigeri zsír természetesen hatással van az egészségére, méghozzá rendkívül negatív módon. A túlsúly és a sörhas már nem alkati kérdés. Az emésztés megfelelő működését pedig nem tükrözi, hogy te naponta hányszor szarsz. Ennél sokkal komplexebb a gasztroenterológiai megítélése az emésztőrendszernek.

Olvasd el te is és a férjed is a 2. válaszban belinkelt cikket. Utána remélhetőleg minden világos lesz.

2022. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
A sörhas lehet a rendszeres alkoholizálás jele is, ugyanis a beteg máj miatt hasvízkór keletkezik. Egy általános orvosi vizsgálat nem ártana.
2022. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

"Enni nem mondanám hogy olyan sokat enne hisz egy felnőtt, magas,munkás férfiról beszélünk"

El tudom képzelni.

De, túl sokat eszik, különben nem lenne sörhasa. Biztos vagyok benne, hogy 100 kiló felett van és nem is 20 dekával, innentől a kérdés meg is van válaszolva.

2022. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Férfiak többsége így hízik el. És rohadtul egészségtelen.
2022. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Az alkat ilyen. De attól még fogyhat. Hogy hogyan es mitől.. az egy érdekes kérdés. Lehet hohy elsőre sikerül egy modszer de lehet hogy 5. re. Minden szervezet más. Minden esetre ne gondold azt hogy ha minden nap megy Wc re akkor minden rendben. Közel sem. Végezz egy béltisztitást. Es ne egy kamu termekkel. Ezutan lehet nekifogni másnak. Ha erdekel sajat tapasztalat szivesen megirom. Üdv
2022. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alkat, és nyilvanvalón sokat eszik, különben nem lenne hasa.
2022. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!