Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A multivitamin tablettát hogy...

A multivitamin tablettát hogy szoktátok legegyszerűbben kettétörni?

Figyelt kérdés
A nagyobb méretű taplettaka ketté szoktam törni, mert egyben nem tudom lenyelni. Egy tabletta kettétörésével nagyon sokáig szoktam szerencsétlenkedni. Arra lennék kíváncsi, hogy nektek van valami jó praktikátok erre?

2022. aug. 23. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha olyan a tabletta aminek a felénél van egy vonal is kis bemélyedés, oda rakom a kés oldalát és lenyomom tenyérre, de határozottan, mert amúgy nem félbe törik hanem össze-vissza. Nem igazán tudom leírni :D


Ha nincs benne az kis vonal akkor is késsel ugyanígy, annyi hogy a fenti esetben tuti a felénél töröd szét.

2022. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vágódeszka, nagykés és már kész is. De patikában elvileg lehet venni tablettafelező szerkentyűt.
2022. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Csak siman kettetorom nem okozott meg nehezseget. Ha no vagy es nem megy vagd kette
2022. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszervágó, szuper kis eszköz. Patikában lehet kapni, nem drága.
2022. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

"Taplettákat"


😭😭😭

2022. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5. Fel sem tűnt 😂😂✌


Amúgy a kérdésben jól szerepel. A leírásban meg elírás.

2022. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elírtam, emberi dolog. 😁😉
2022. aug. 29. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!