Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pajzsmirigy alulműködéssel...

Pajzsmirigy alulműködéssel hogy állítható meg a hízás?

Figyelt kérdés

Mióta szedem a Letroxot lassan de alattomosan kúsznak fel a kilók. 47 kg voltam, most vagyok 56. (160 cm-hez)

Kéne valami diétát tartanom?

Most a kalóriákat számolom, 1600 kcal fogyasztok. Nem sportolok.



2022. szept. 23. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
én is pajzsmirigy alulműködéssel küzdöttem, én is letroxot szedtem de kalóriadeficittel le tudtam fogyni. neked is menni fog nyugi.
2022. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mióta szeded ezt a gyógyszert?


Illetve milyen ételeket fogyasztasz?


Sokszor ám az ételek minősége sem mindegy, illetve mivel a pajzsmirigyed alulműködik így előfordulhat, hogy szükséged lenne valamiféle nem túl megerőltető sporttevékenységre is.

2022. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyébként annyira még nem kell aggódnod mert 21es a BMI indexed és 26tól beszélünk enyhe fokú túlsúlyról de érdemes odafigyelni az ételek minőségére, illetve a rendszeres testmozgásra is és akkor reméljük ez az érték nem kúszik feljebb:)
2022. szept. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem értem... Nem a Letrox szedésétől hízol, hanem ezek szerint nem jól van beállítva az adagolás.


Mióta szeded? MEnnyi volt a TSH-d, és hány mg-os tablettát szedsz?

Mit mond az endokrinológus?


Ha sikerül beállítani a megfelelő pajzsmirigyszintet, akkor tud elindulni a fogyás....

2022. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de nem is kellene fogynod. most jó a súlyod..
2022. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem Letrox-val beállították a TSH szintet, minden egyéb nélkül visszafogytam 108 kilóról 83 kilóra. Ehhez kellett majd egy év. 178 cm magas, harmincas férfi vagyok
2022. szept. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos most 9 volt a Tsh-m. Emelni kellett a letroxot 75-ről 100-ra. 3 hónap múlva kell vérvételre mennem.
2022. szept. 23. 12:03
 8/10 anonim ***** válasza:

7: akkor még beállítás alatt van a gyógyszerezésed....


Kell idő, míg beáll a működés. Aztán lehet fogyással számolni...

2022. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ajjaj, én amikor cigi miatt visszafogytam valamit, akkor se volt ilyen jó arányom, mint neked az "elhízott" állapotban! Nincs neked semmi bajod
2022. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És feleennyi Letroxot szedek
2022. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!