Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért fáj a hasam majdnem...

Miért fáj a hasam majdnem minden kajától? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Rántott hús, sült hús, tészta ételektől rakott ételektől, édességektől, de még tojás rántotta evés után is fáj mindig a gyomrom. Ez mitől lehet? Régen este 8-kor ettem pörköltet és utána nem fájt semmennyire a gyomrom, most meg vacsorára egy szalámis szendvicstől fáj. Nem értem miért. Sose voltam finnyás, jókat ettem, az utóbbi időben, minden kaja evés után fáj a gyomrom.

Csak az ilyen kaják után nem: Pl, műzli, joghurt, gyümölcsök, zöldségek, baromfi felvágott.



2022. szept. 30. 19:00
 1/10 A kérdező kommentje:
A barna kenyértől, és mindenféle pékárutól is fáj a hasam.
2022. szept. 30. 19:12
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Glutén érzékenység?
2022. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem vizsgáltak meg még rá.
2022. szept. 30. 19:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A zsíros és savas ételek okozhatják, bár fiatalon még nem illene. El kell menni gasztroenterológiára, bár a kardnyelés nem lehet egy élvezet. Addig is csak azt edd, amit bírsz, és vegyél a patikában recept nélküli emésztést segítő gyógyszert. A Rennie jó szolgálatot tesz már kialakult hasfájásra.
2022. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
18 vagyok. 17 éves korom óta gyötörnek ezek a problémák.
2022. szept. 30. 19:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Muszáj kivizsgálni. Kinek a főztjét eszed? Nem mindegy, mennyire zsíros és fűszeres.
2022. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Anyámét, egészségesen és változatosan főz. Ő nagyon egészség guru.
2022. szept. 30. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Kiderült azóta valami?
2023. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, de még most is fáj mindig a hasam minden kajától.
2023. febr. 24. 16:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem most kezdődött hétfőn. Azelőtt decemberben egy szombati napon nagyon bezabáltam francia salátából. Nagyon fájt utána a hasam. Hétfőn voltam hasi uh-n, az orvos megvastagodott epehólyag falat látott, rá is kérdezett mit ettem. Azóta hanyagoltam, nem is volt akkora gond. De most hétfőn elég sok húslevest meg feta sajtos pogácsát ettem és 2 napig nagyon fájt a hasam pont úgy, mint decemberben... Azóta enyhült, de nem szun7meg teljesen. Létezik, hogy az epe ennyi napig fájjon? Igaz, ma kezdtem el jobban kímélni a hasam.
2023. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!