Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy nap megettem annyi csokit...

Egy nap megettem annyi csokit amiben osszesen 150 gramm cukor volt. Lehet valami bajom ettol az egy alkalomtol?

Figyelt kérdés
Egyebkent nem fogyasztok tul sok edesseget. Inkabb azon van a hangsuly, hogy 1 ilyen alkalom okozhat e hosszutavu problemat?

2022. okt. 21. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Néha kell ilyen táplálék a léleknek is. Nem lehet mindig szuperegészségesen étkezni.

Nem lesz semmi bajod, de ne legyen belőle rendszer.

2022. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen alkalom semmilyen problémat nem fog okozni,de tényleg ne csinálj belőle rendszert. Én viszont mindennap megeszek 1-2 tábla csokit, nyilván nem belőlem kell kiindulni,sőt ezt nem is ajánlom senkinek,viszont én tényleg nem bírom megállni hogy ne egyem.
2022. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
Az emberi test csodálatos szerkezet, évtizedekig is képes elviselni a méltatlan bánásmódot, a nem megfelelő étkezést, a napi rutinunkat körülvevő mintegy 8000 kemikáliát. Egy ilyen kilengés meg se kottyan neki.
2022. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Én a sima csokitól sosem hízok.

2022. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!