Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan vegyem rá magam az...

Hogyan vegyem rá magam az ivásra? (víz)

Figyelt kérdés
Nem is a vízzel van bajom hanem hogy nem csúszik. nem kívánom. nyáron elfogyott amennyi kell. de mostanába szerintem napi fél liter körül vagyok. ennél többet kéne innom de nem megy. nem érzem szomlyasnak magam. más is volt így ezzel? mi segíthet?

2022. nov. 12. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Keverj bele valami cukormentes szirupot!
2022. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tegyél ki kancsóban vagy műanyagflakonban vizet, hogy emlékeztesd magad aznap annyit meg kell igyál. Vagy állíts be telefonon ébresztőt, ami eszedbe jutatja hogy igyál. Mint írtad nem az íze a gond, így ízesíteni felesleges szerintem. Az a gond, hogy nem vagy szomjas. Azért egy pohár víz megivása nem megerőltető, juttasd valamivel eszedbe, onnantól elhatározás kérdése, hogy többet igyál.
2022. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!