Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Már honapok ota ilyen szinű a...

Már honapok ota ilyen szinű a székletem. Mitől van ? Más tünetem nincs csak ez. Már nem is emlékszem utoljára mikor volt sötét barna. 25/l

Figyelt kérdés

Nyugi ez csak egy szinskala kep nem pedig a szekletem haha


[link]


[link]



2022. dec. 4. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Állaga milyen a kakidnak?
2022. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Epeköved nincs?

Tipikusan epeprobléma szokott okozni ilyesmit...

2022. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Állaga milyen? Étrended miből áll? Mennyi folyadékot fogyasztasz és mit?


Sok mindenen múlik. Ha ennyire aggódsz menj el háziorvoshoz kérj beutalót teljes laborvizsgálatra és széklet vizsgálatra is. Kapsz egy üveget amibe kell mintát vinned egy keveset és ha vaalmi baj van akkor úgy is kiderül abból és utána lehet további vizsgálatokra menni hogy kiderüljenek a részletek.

2022. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor kakilsz egy nap?
2022. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt. Napi egyszer. Allaga normalis… neha (kb ket honaponta) szokott szekrekedesem lenni de szerintem az ulo munkam miatt. A szekrekedest alltalaban rostok es a folyadek megszunteti.

1,5 liter folyadekot iszok naponta.

Epekorol nem tudok. Semmi mas tunetem nincs. Sehol nem faj..

Az epeko fajdalmas?

2022. dec. 4. 16:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szaga milyen? Nehéz kinyomni?
2022. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem. Normalis
2022. dec. 4. 16:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5: lehet fájdalmas az epekő, de nem törvényszerű... Nekem van kb. féltucatnyi, nem is kicsik, de sosem fájt.

De az egyik barátnőmnek talán kettő volt, és iszonyatos görcsei voltak. Szóval bármi lehet...

Egy ultrahang vizsgálatot kérj, ott kimutatják. De a háziorvosod is tudni fogja, hogy milyen további vizsgálat szükséges. Menj el hozzá, és mondd el ezeket a rendellenességeket.

2022. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy mar voltam es semmibe vett. Mind mindig. Azt mondta normalis. A barna minden arnyalata az . Akkor van baj ha sarga v feher.

De nem nyugodtam meg szoval azert kerdeztem itt. Remeltem hogy tenyleg normalis. De most kezdek aggodni

2022. dec. 4. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!