Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik az egészséges táplálkoz...

Melyik az egészséges táplálkozás? Aki egészséges, legyen kedves megírni, milyen táplálkozást folytat?

Figyelt kérdés
Hányszor eszel egy nap és mennyit? Mit? És mit iszol, mennyit? Szedsz étrend-kiegészítőket?

2023. jan. 23. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kérdés 😁
2023. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Reggeli-ebéd-vacsi fix, közben meg amikor megéhezek. Reggeli általában rántotta zöldségekkel, teljes kiőrlésű zsömivel. Napközben banán, kekszek. Ebéd mindig valami husi vagy hal körettel, pl. édesburgonyával, salátával, rizzsel. Vacsira mondjuk tortillát csinálok. Cukros üdítőket, energiaitalt soha nem iszok, csak vizet és capuccinot.


Nem vagyok megszállottan egészségmániás, nem sanyargatom magam, de az 51 kilómmal nem is kell, azonban az átlag embereknél már így is sokkal egészségesebben étkezek, azt gondolom :D

2023. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Ez teljesen rendben van kettes, de az sem mindegy, hogy hány centivel vagy 50kg😅
2023. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
157 cm vagyok. Kondizok, szóval az az 51 kg is inkább izom😁
2023. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most Nutellás kenyeret fogyasztok és biztosan mondhatom, hogy egészséges, mert máris jobban érzem magam.
2023. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Az is nagyon fontos, hogy nem vagyunk egyformak, tejtermek, gluten, zsiradekok toleralasa nem mindenkinel egyforma.

Nagyon sok zoldseget eszem naponta hussal ( marha, csirke, tengeri halak, rak, ez angliaban atlagos, otthon mas lenne). Sok brokkoli, kaposztafelek, sparga. Nyersen nem vizes salatakat hanem vizitorma, rukkola, spenot, borsoinda. Huvelyesek, bab, csicseriborso.

Majat is sutok rendszeresen, vorosbor egy poharral.

Gyumolcsot mar nem, mert negyven folott erjedest, puffadast okozott.

Ami alap, D3 vitaminos csonterosito, szelen, Q10, B-komplex, vas, C-vitamin. Mind bolti, nem foglalkozom MLM-es tularazott nemcsodaszerekkel.

Vekony es strapabiro no vagyok jo laborleletekkel.

2023. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
6-os vagyok. Es hiszem, hogy a zsirra, allati zsiradekra szuksegunk van. Es azt is, hogy naponta otszor is kell enni, negy oranal nem hosszabb szunetekkel, attol mukodik jol az anyagcsere.
2023. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Normális, kiegyensúlyozott étkezés.


Nálam ez a napi 3 nagyobb, 2 kisebb.

Minden nap zöldség, gyümölcs, megfelelő kalória.

1-2 csík csoki simán belefér, mert nem azon múlik, hogy hízok-e (mondjuk én előbb fogyok, mint hízok).


Annyi, hogy gm-lm étrend érzékenység miatt.

2023. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem figyelek semmire. Mivel sportolok, azt eszek, amit akarok. Tekintve, hogy amúgy sincsenek egészségtelen kaják, csak egészségtelen mennyiségek.
2023. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

reggeli-ebéd-vacsi-nasi 170 cm 50 kg vagyok. ez nálam genetika. hétvégi napot írok le, mert akkor a suli miatt nem kész káosz a sorrend-időpontok.

Reggeli zabkása sok gyümölccsel, 1 tk chip maggal, tejbe és vízben főzve (fele-fele arány)

napközben egy alma+1-2 db korpovit/zabkeksz

Ebéd: Leves, ez mindig más, de általában zöldségleves

Vacsi: tonhal vagy halkrém, vagy 2 tojás 1 nagy hagymával és szárzellerrel. ehhez saláta és 2-3 abongtt vagy 1 tk toast

Nasi: alma/narancs, esetleg mindkettő. ehhez gabonapehely, (tk) vagy natúr Corn flakes hozzá kesudió vagy mandula. Napi 1600 kcal átlagban, de ha esetleg leesik a súlyom, 2000-re emelem

2023. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!