Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evés utáni övszerű fájdalom...

Evés utáni övszerű fájdalom teltség érzet, puffadás,milyen betegségre utal?

Figyelt kérdés

2023. febr. 17. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Epe probléma. Lehet epekő, vagy kő nélküli epegörcs. Meg sokminden más.
2023. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

csoki. nekem ugyan ez volt és végül IBS (irritabilis bél szindrómát)-t állapítottak meg. Valójában ezt kb bármire rámondják, ami nem súlyos betegség, de f juk nincs, hogy mi lehet. Nálam úgy indult, hogy laktóz intoleranciám van. Sajnos 7 éve kezdődött ugyan ez. Pizza evés. de tejtermékektől. És a vicc, hogy nem is mindig, pl van hogy biurgerkinges shaketől semmi bajom, de egy melegszendvicstől igen. Elmentem gasztroenterológushoz, 5 hónap múlvára kaptam időpontot, és annyit állapított meg, hogy vagy nem vagyok laktózos, vagy az van, hogy a laktózérzékenyek 5%-nál nem mutatható ki al aktóz intolerancia. Allergiám semmire nincs. És csak tejtermék fogyasztásakor rosszulok be, és nem mindig ÉS a laktózmentes tejtől is! Növényi tejhamisítványoktól nyilván nem.

És puffadok mint állat, de az övszerű nyomás, fájdalom a legrosszabb. Első alkalommal kocsiban utazáskor ért, nyösztettem is az övet, hogy miért szorít, aztán a nadrágszíjjam is, de nem lett jobb, és hazaérve első éjjel majd behaltam, akkor jöttem rá, hogy jó, ez nem az öv.

2023. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!