Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok egy disznó?

Miért vagyok egy disznó?

Figyelt kérdés

Rengetegetet zabálok. Egészséges ételekbōl eszem, szóval nem vagyok kövér, de nem értem, hogy miért elégít ki ennyire a teli has.


Pl. nem elég egy paprika hanem 3 kell. Rengeteg magvakat is.


De igazából azért vagyok disznó, mert amúgy mindent megeszek. Szóval ha épp chipsel kínálnak azt is. Csak ugye én nem veszem meg.


Mindig várom a kajálást, nekem az egy öröm. Szerintetek ez miért van és hogyan álljak le?


Jelenleg semmi felesleg nincs rajtam..


2023. febr. 21. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Valamit kompenzálsz.

Milyen életed van? Boldog vagy?

2023. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan miket eszel és mennyit? Az hogy egészséges ételeket eszel nem jelenti azt, hogy nem hízhatsz el ha sokat eszel, mivel a hízás csak is a bevitt kalória mennyiségtől függ.

Ha tényleg sokat eszel és emellett nem hízol plusz még éhes is vagy akkor vagy nem étkezel megfelelően ( ezt értsd úgy, hogy hiába eszel sokat nincs meg a napi kalória igényed kielégítve) vagy betegség is állhat mögötte, pl: pajzsmirigy probléma, valamilyen felszívódási zavar, hormon zavar stb...

2023. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!