Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olanzapint kaptam bipoláris...

Olanzapint kaptam bipoláris zavarra, ami mellett 1,5 hónap alatt 6 kgot híztam. Hogy táplálkozzak, hogy ne gyarapodjon tovább a súlyom?

Figyelt kérdés

Sajnos állandóan éhes vagyok és sokat alszom. Most edzeni sem járok.

23 L

168/70



2023. márc. 2. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én leszoktam a kenyérről, felvágottakat ettem sajttal és zöldségekkel (paprika, paradicsom, hagyma, retek. A főtt ételekből meg fele adagokat ettem. Egy idő után olyan alakom lett 40 évesen, hogy a férfiak sorban álltak a kegyeimért. Volt, hogy majdnem verekedés tört ki. :)
2023. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg meg lehet próbálni beállítani a te személyedre és szervezetedre optimális gyógyszer dózist. Jelenleg az orvosi ill. a gyógyszer tájékoztatóban jelzett adagolási javaslat alapján szeded, de a számodra optimális adagolás ennél lehet jóval mérsékeltebb is. Beszéld meg a kezelőorvossal.
2023. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
2-es, egy olyan komoly pszichiátriai betegségre mint a bipoláris személyiségzavar eleve az egyénnek állítják be a gyógyszert. Hogyha ettől hízik, így járt, de legalább nem tör-zúz vagy próbál megölni valakit mániás fázisban ÉS kerül a zárt osztályra.
2023. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Dietetikus tud segíteni összeállítani egy ideális étrendet számodra.
2023. márc. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as,ne legyél már ennyire fogalmatlan.A bipoláris zavar egy affektív,hangulati betegség.Soha nem volt személyiségzavar.

Hogy a kérdésére is válaszoljak,vagy próbálj meg edzeni,picit kevesebbet enni,vagy kérj másik gyógyszert,ami hozzád jobban illik.

2023. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!