Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Cézár saláta mennyire...

A Cézár saláta mennyire egészséges kaja kenyér nélkül?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kalóriatartalma annyira nem alacsony, de nem kifejezetten fogyni szeretnék (illetve hát a hasam picit el van zsírosodva, de arra szoktam gyakorlatokat csinálni), csupán szeretnék egészségesebben étkezni, olyan kajákat enni, amikben van vitamin, meg olyan dolgok, amikre a szervezetnek szüksége van, illetve ami nem terheli annyira a belső szerveimet.

2023. márc. 7. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, hogy van elkészítve. Bármilyen salátát el lehet készíteni úgy, hogy egészséges és finom legyen, meg úgy is hogy baromi cukros és egészségtelen. Sok helyen telenyomják cukorral meg minden szarral az öntetet pl.

De ha tápanyagdús ételeket akarsz enni, akkor ne cézársalátát egyél. Tök jó salátákat lehet csinálni édesburgonyából, quinoából, stb.

2023. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Mi a probléma a kenyérrel? Mit mondott a szomszéd néni a kenyérről, vagy mit olvastál a Femina.hu-n? A cézár saláta egyébként kígyóuborka, paradicsom, olívaolaj, fokhagyma, natúr csirkemell, jégsaláta és különböző fűszerek egyvelege. Ezen összetevők rengeteg esszenciális tápanyagot tártalmaznak. Ha a cézár saláta nem "egészséges" (jelentsen ez a fogalom bármit is), akkor szerinted mi az?
2023. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahol én szoktam venni, ott kenyér nélkül készítik, amit én nem bánok annyira, mert nem szeretem a száraz dolgokat, az meg ha jól tudom pirított kenyérkocka, amit beletesznek.
2023. márc. 7. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem elcsépelt fogalom már kicsit ez az "egészséges"? Szinte semmilyen étel nem egészségtelen ha mértékkel fogyasztod. Igen, rakhatsz egy kanál cukrot a kávédba is, nem ezen fog múlni a szuperegészséges életmódod.
2023. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én szuperegészséges életmódom biztosan nem ezen fog múlni valóban, mert eddig is ittam kávét cukorral, és ezután is fogok. Egyszerűen csak túl sok volt a gyorskaja,a zsíros étel, a fehér kenyér, a cukros üdítő, az alkohol... Ezeket szeretném redukálni, és több olyan ételt fogyasztani, ami jót tesz a szervezetemnek, ahelyett, hogy roncsolná azt. Illetve elkezdtem zsírégető gyakorlatokat csinálni + erősíteni is egy kicsit saját testúlyos edzéssel. Semmi drasztikus változás, de azt az életmódot egyszerűen már nem folytathatom, amit korábban folytattam.
2023. márc. 7. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséges szó nem létezik a dietetikában, csak a femina és hasonló influenszerek között.
2023. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

4-essel értek a legjobban egyet!


Itt is rengeteg a kommersz hozzászólás.... A ződségek a gyümölccsel, a gyümölcsök a zöldséggel, amit ma már minden hülye kívülről fúj!!! Leginkább divatból bohóckodnak itt a szupertrendi egészséges táplálkozásukkal!


Egész életemben azt ettem, ami jól esett, annyit, amennyi jól esett, és itt vagyok 46 évesen, 1 kg súlyfelesleg nélkül... Bibi

És nem, nincs baj a koleszterinszintemmel, a májammal, az emésztésemmel, és az érrendszeremmel se, képzeljétek...


Nem mindenki lehet ilyen szerencsés, azt megértem, de aki azt szólja meg, aki a természetesség híve, és nem bohockodik a fog alatt roppanós nyerszölséges ízetlen marhaságaival, az szerintem csupán irigy!!!


No, egészségmániás pénzes tömegemberkék, mostmár lehet engem szidni!!! :)))))

2023. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!