Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olan gyógyszert keresek, amit...

Olan gyógyszert keresek, amit folyamatosan lehet szedni, és hatásos székrekedés ellen? Ja, Anyu 82-éves.

Figyelt kérdés
Anyumat ápolom, olyan gondom van, hogy nehezen megy a széklet, fekvő beteg, ahogy tudom mozgatom, rostosat eszik, de mégsem jó. Nemrég volt beöntése, mert fájt a hasa.
2010. okt. 6. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt van 10 tipp, hátha segít neki :)


[link]

2010. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű.Eleget iszik a rostok mellé?(Tudod,a rostok székrekedést is okozhatnak!)Magasabb dózisú C-vitamin(amivel nem mindenki ért egyet,de idősebb korban és főleg székrekedésnél kiemelten ajánlott)természetesen oldhatja meg a problémát.
2010. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
(Mert a magasabb C-vitamin dózis a széklet higulását eredményezi.Egyénenként változó mértékben)
2010. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Orvos nincs?
2010. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én magam is székrekedéses vagyok. Évek óta rendben tartom magam gyógyvizzel. Minden reggel éhgyomorra megiszom egy pohár -2-3 dcl - Ferenc József- vizet. 1 óra múlva hat, és nem olyan, hogy vissza kelljen mászkálni a WC-re, nyugodtan mehetek dolgozni. Patikában veszem, 280 ft/üveg- 7 dcl.
2010. okt. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,milyen az íze a Ferenc Józsefnek?
2010. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8.35-ös vagyok. Keserű az ize, de ki lehet birni. Esetleg izesitheted, a hatását nem veszti el.
2010. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi!
2010. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!