Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Körülbelül 500ml vízhez...

Körülbelül 500ml vízhez mennyi fehérjeport keverjek?

Figyelt kérdés
Adódott lehetőség és van itthon fehérje por és gondoltam hamár van akkor amikor megyek futni akkor iszok utána egy ilyen proteines shaket de nem tudom hogy mennyit rakjak kb 500-600 ml vízhez?

2023. márc. 19. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fehérjepor arra való, hogy ha az egyén az adott napon nem tudott szilárd ételből minimum 1,5 g/tskg proteint, akkor este iszik egy fehérje turmixot, és meg is van. Mivel te valószínűleg csak az íze miatt innád, ezért semmi jelentősége, hogy mennyi port rakt 500 ml vízhez. Rakjál bele annyit, ami már ízlik, amennyitől neked finom.
2023. márc. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik márka, de ezek általában 150-200 ml-vel adnak normális állagot, 25-30gr szokott lenni egy adag.
2023. márc. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De miert akarod ennyi vizben elkeverni?

Undorito lesz. Na meg ennek is van kaloriaerteke. Ha meg ugy csinalod, hogy suru legyen, akkor a vegen beviszel vele plusz 300 kaloriat. Csak minek, ugye :D

2023. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rá van írva, hogyan kell adagolni.
2023. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!