Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnak ennyit enni,...

Hogy tudnak ennyit enni, anélkül hogy meghíznának?

Figyelt kérdés
Mindig látok videókat, hogy kondis lányok napi 3500-4000 kalóriát esznek, és nem értem hogy nem híznak meg. Én is súlyzós edzést végzek, heti 4-szer, viszont én csak napi 2300 kalóriát fogyasztok, ha én is napi 4000-et ennék tuti meghíznék, mert az rengeteg.

2023. ápr. 9. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy el mindent amit látsz..
2023. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem eszi meg valójában vagy nem mindennap eszik így és csak azt veszi fel amikor igen, hogy mások irigyeljék, hogy jaaaj te megeheted, de én nagyon meghíznék. Egyébként biztos, hogy 4000-et esznek, nem csak soknak látod?
2023. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem mert ki van írva, hogy 4000 kalória. Pont most jött velem szembe egy olyan, amiben a csaj azt mondta, hogy ő ma 3700 kalóriát evett. Sőt még a mérlegre is ráállt, 80 kg-ot mutatott, ettől függetlenül nagyon jól nézett ki.
2023. ápr. 9. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es voltam

Hát akkor az első két opció amit írtam. Meg azért kicsit más, ha sportolsz, az se teljesen mindegy, hogy miből áll az a kalória mennyiség.

2023. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Linket légyszi. Amúgy ha 80kg és izmos a csaj akkor nem gáz. Néha én is csinálok 4000 kalóriás napot, de az utána következő kb 2 napban úgy eszem, hogy az előző napok átlaga kiadja a célértéket. Akik pedig régóta edzenek és nagyon izmosak, esetleg szteroidokat is használnak nekik kell is ennyi, vagy több.
2023. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös, nem tudom belinkelni, mert sajnos nem tudom a nevét. Amúgy hidd el 80 kg nem olyan sok, pláne egy magas izmos nőnek. Én pl 170 cm vagyok, és 73 kg, egyáltalán nem vagyok kövér, bár én is súlyzós edzést csinálok. Unokatesóm viszont nem edz, és úgy 76 kg, de ő sem kövér, mert magas. Szóval nem feltétlenül sok, csak soknak hangzik.
2023. ápr. 9. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!