Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valami egyszerű diéta érdekeln...

Valami egyszerű diéta érdekelne. Nem fogyás a cél,egészségügyi gondok miatt szeretném?

Figyelt kérdés
Néha kapok egy egy jó kis herpeszt,vagy a számon belül,van hogy kívül. Sajnos egyre gyakrabban. 30 éves férfi vagyok. Úgy gondolom az étkezés rossz minősége a bűnös. Olyan diéta érdekelne,amit orvosok szoktak javasolni pl. rossz májműködésre vagy ilyesmi. Mit kellene fogyasztani és mit nem?
2023. ápr. 19. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
El kéne menni bőr- és nemibeteg gondozóba
2023. ápr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem a májműködésed rossz, az a diéta nem fog segíteni a herpeszen. Ahogy az Algopyrin se állítja meg a fosást, mert arra a széntabletta való.
2023. ápr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valami miatta előjön időről időre, én úgy tapasztalom, hogy az étkezés miatt. Vagy így van, vagy nem, nem számít, mert már amúgy is régóta készülök diétázni egy kicsit. Szerintem nem árt a sok nehéz étkezés mellett. A herpesz meg már javul, kaptam rá kenőcsöt a patikában
2023. ápr. 19. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:

A herpeszt vírus okozza, semmi köze az étkezésnek ehhez.


A legyengült immunrendszer az oka.

2023. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!