Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Esetleg valaki valami laktózme...

Esetleg valaki valami laktózmentes és tojás mentes fagyit? Vagy ha nem is fagyi jégkrémet esetleg? Spar cba Lidl mindent körbe néztem már nincsen , fagyizóba meg szinte semmi tej tojás mentes nincs , vegan fagyiknal meg az a helyzet

Figyelt kérdés
Hogy mindegyiknel írja nyomokban található , tej , tojás stb …

2023. ápr. 21. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Na vajon miért.
2023. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem ilyen megoldást szeretnél, de én mirelit gyümölcsöt és laktózmentes tejszínt szoktam összeturmixolni,ha kell, akkor édesíted, amivel szereted. Persze, nem olyan állagú, mint a rendes fagyi, de ízre finomabb, ha szereted a gyümölcsöset.
2023. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 és ez esetleg naturjoghurtal is megoldható?
2023. ápr. 21. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

lehetetlen hogy minden fagyinal az van hogy nyomokban tartalmaz allatieredetu dolgokat...lehetetlen.


aldisat ismerem ami ilyen es a jobb sparokban / CBA-ban kicsit jobb helyeken. Ha Budapesti vagy akkor a Mammutnal

2023. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

Persze, mindenféle tejtermékkel szoktam. Annyi, hogy a joghurt elég savanykás, több édesítőszer/cukor/méz , amit használsz. Próbáld ki egy kis adaggal. Előbb a folyadék,aztán apránként a gyümölcs. Máskülönben az egész összeáll egy jeges tömbbé.

2023. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gyümölcsöt szoktam elkeverni natur joghurttal, majd felvert laktózmentes tejszínt adok hozzá és megy egy dobozban a fagyóba. Fél óránként átkavarom, kb 2-3 óra után fagyi állagú és ehető. Későbbiekben már nagyon összefagy, akkor jóval evés előtt ki kell venni a mélyből.
2023. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!