Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Magas fehérje tartalmú joghurtok?

Magas fehérje tartalmú joghurtok?

Figyelt kérdés

Helo! Magas fehérje tartalmú joghurtot, illetve italokat keresek, amik nem kifejezetten fitnes cégektől vannak.(akár azokat is, de úgy, hogy azok általános boltok polcain is megtalálhatóak legyenek)

Gondolok például a lidlnek a high protein joghurtjára és pudingjaira, vagy az aldis csokis/vaníliás italára. Nyilván ezeket mind úgy, hogy hozzáadott cukor mentes és csökkentett zsírtartalmú.

A dr oetkertnek is láttam már interneten hogy van, viszont boltokban még nem láttam. Esetleg valaki tudná az hol kapható? És ezeken kívül milyen más italok, joghurtok és egyebek vannak?



2023. ápr. 26. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Dr. Oetker protein pudingok (vaníliás, csokis, gríz) elérhetőek a Sparban, Tescoban. Az Ehrmann, Nöm márkáknak is léteznek ilyen pudingjai. A Müllernek pedig van magas fehérjetartalmú tejitala, az Aldinak kétféle ízű krémtúrója stb.
2023. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyu...

Hiába eszed meg az összes fehérjét, attól sem nősz gyorsabban. Max fingós leszel.


Általánosságban naponta 1g/ZSÍRMENTES testsúly kg elegendő egy embernek.


Akármilyen gyurós vagy akkor sem kell 1,5g fölé menni, nincs értelme. Ez már bizonyított. Itt is a zsírmentes testtömeget kell alapul venni.

2023. máj. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, ezzel tisztában vagyok. De naponta reggelimhez főleg szoktam rakni, segít elérni a kitűzött célt. Mindemellett kollégista vagyok, és rettenetesen nehéz így elérni ha már ott tartok, hogy elfogyott a heti kajám. Próbálom pótolni, amennyire van rá lehetőségem.
2023. máj. 26. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!