Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi ideig kell kiéheztetnem...

Mennyi ideig kell kiéheztetnem magam, hogy látszódjon, hogy fogytam?

Figyelt kérdés
16eves 172cm 72 kg lany

2023. máj. 7. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
A kiéheztetés nem hoz eredményt.
2023. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Az agyad már most elfogyott és nyugi, látszik is.
2023. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Egyél normálisan, nem muszáj neked is beállni a sorba a sok idiótákhoz. Én mióta nem követem a médiát, figyelmen kívül hagyom a sok photoshoppolt hirdetéseket, nem is foglalkoztat ez az egész hülyeség. Eszek, amikor éhes vagyok, és annyit, amennyi jólesik. Nem nézegetem a kalóriákat, mint vmi fogyatékos. És jobban érzem magam, mint mikor sanyargattam magam ezzel a hülyeséggel.
2023. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Már 1-2 nap is elég hozzá, utána meg a hízás lesz látványos, úgyhogy kérlek el se kezd ezt a hulyeseget. Vagy ha elkezdted, most fejezd be.
2023. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az éhez(tet)és nem megoldás. Ha elkezdted, fejezd be, légy szíves!
2023. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen normális diéták vannak. Dokival írása egy szénhidrát diétát, egy 160 grammosat, mindenhez hozzájut a szervezeted és tartós lesz a fogyás is
2023. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak addig, amíg össze nem esel és be nem visznek a kórházba. Ahonnan nehéz lesz szabadulni, mert jó esetben beutalnak a pszichiátriára. Hidd el, nem jó magadat tönkretenni, nem is éri meg
2023. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!